OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Obóz Młodzieżowy - Bułgaria - Złote Piaski - Hotel Palma ****  

Obozy młodzieżowe w Bułgarii to niezapomniane doświadczenie!

Zapewniamy szeroki wachlarz rozrywki, od emocjonujących wycieczek po sporty wodne na malowniczych plażach Morza Czarnego. To nie tylko wakacje, to prawdziwa przygoda!

Wieczory pełne są różnorodnych wydarzeń, dla miłośników muzyki organizujemy dyskoteki. Bezpieczeństwo i dobra zabawa są naszym priorytetem, zapewniając niezapomniane chwile podczas pobytu w Bułgarii!

Hotel Palma to wyjątkowe miejsce w Złotych Piaskach, oferujące komfort na wysokim poziomie.

Zlokalizowany tuż przy wybrzeżu Morza Czarnego 4-gwiazdkowy hotel zachwyca zarówno wnętrzem, jak i otoczeniem.

Goście mogą cieszyć się przestronnymi pokojami, wyposażonymi we wszelkie niezbędne rzeczy. Hotel oferuje różnorodne opcje gastronomiczne, serwując dania zarówno kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej.

Część pokoi z widokiem na morze, pokoje wieloosobowe.

DZIEŃ 1:
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.

DZIEŃ 2:
Przyjazd do Złotych Piasków, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00, spotkanie organizacyjne z kierownikiem, przekazanie informacji dotyczących pobytu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3–8:
Plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 9:
Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Obiad. Po południu zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Bułgarię i Rumunię.

DZIEŃ 10:
Dalsza podróż przez Rumunię, Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Witajcie w Hotelu Palma w Złotych Piaskach!

Zapraszamy do odkrywania magii Złotych Piasków. Nasz Hotel Palma, usytuowany w najbardziej zielonym i kameralnym zakątku tego urokliwego kurortu, oddalony jedynie o 300 m od plaż oświetlonych słońcem, to miejsce, gdzie młodzież znajdzie niezapomniane wrażenia.

Relaks: Zapomnijcie o rutynie! Odkryjcie spokojną oazę, gdzie bujne otoczenie Hotelu Palma tworzy doskonałe tło dla waszych młodzieżowych przygód. Blisko do atrakcji, a jednocześnie z dala od zgiełku - tutaj czeka na was idealne połączenie relaksu i ekscytacji.

Mega udogodnienia: Hotel Palma to nie tylko miejsce do spania! Zapewnimy wam dostęp do licznych sportów i atrakcji, które dodadzą Wam adrenaliny.

Imprezowe wieczory: Niech wasze noce będą pełne energii! Ta lokalizacja to gwarancja niezapomnianych chwil. W Hotelu Palma młodzieżowa zabawa to sztuka!

Zdrowie i Fun: Odwiedźcie nas, by poczuć nie tylko klimat kurortu, ale również doświadczyć optymalnego komfortu. To nie tylko miejsce na wakacyjny wypoczynek - to przestrzeń do świetnej zabawy!

Wasze młodzieżowe wakacje nabiorą blasku w samym sercu Złotych Piasków!

W CENIE:

Transport autokarem | Zakwaterowanie w Hotelu Palma **** w Złotych Piaskach - 7 noclegów | Wyżywienie All Inclusive Light (młodzieżowe) - śniadanie, obiad, kolacja (w formie bufetu - sałatki, zupy, dania mięsne oraz warzywne, dodatki, popołudniowa przekąska - napoje gazowane i niegazowane z dystrybutorów od 08:30-20:30) | Opiekę kierownika, wychowawców oraz rezydenta | Realizacja programu | Ubezpieczenie KL 20000 EUR (w tym Choroby Przewlekłe), NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł/osoba) | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (10 zł/osoba)

CENA NIE ZAWIERA (obligatoryjnie): Kaucja zwrotna - 20€/os/pobyt.

CENA NIE ZAWIERA (opcjonalnie): Bilety wstępu do dyskoteki - ok. 7€/os (wstęp od 16 lat) | Wycieczek fakultatywnych | Świadczeń niewymienionych w ofercie.
Wycieczki fakultatywne są organizowane przy określonej liczbie chętnych na danym turnusie na miejscu. (ceny z roku 2023):

Neseber - miasto-muzeum wpisane na listę UNESCO, założone około 3000 lat temu przez Traków, jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast na bułgarskim wybrzeżu.
Położone malowniczo na niewielkim półwyspie połączonym z lądem długim i wąskim przesmykiem. W przeszłości częściowo zatopione. Jego pozostałości można odkryć na dnie morza.
Unikatowe cerkiewki, których niegdyś było ponad 40, starożytne mury obronne, ciekawa architektura, plątanina wąskich, brukowanych uliczek, nastrojowe kafejki nad brzegiem morza tworzą niepowtarzalną atmosferę miasteczka - ok. 33€/os.

Fish Picnic - Rejs żaglowcem to uczucie wolności, szum wiatru we włosach, zapach wody morskiej, krążące mewy nad głową, spotkanie z naturą, bezkresne morze dookoła i wspaniała okazja, aby się wyciszyć i zrelaksować - ok. 52€/os.

Stambuł (tur. Istambul) – miasto na styku Europy i Azji, które urzeknie każdego, pełne niespodzianek, kontrastów i perełek architektury, mieniące się fascynującą paletą lokalnych kolorów, skąpane w wodach Bosforu, ze specyficzną atmosferą tajemniczości, egzotyki, gwarnymi uliczkami i zgiełkiem bazarów - ok. 93€/os.

Rejs po Zatoce Werneńskiej - Swym magicznym urokiem Zatoka Warneńska wabiła przybyszy od tysięcy lat. Według podań to tutaj swoje pierwsze kroki na lądzie postawiła Afrodyta, a opiekę nad tym miejscem sprawował sam Dionizos. W czasie rejsu będziecie mieli możliwość poczuć magię tego miejsca, poznać jego uroki, delektować się ciszą, spokojem i szumem fal, nasycić oczy otaczającym zewsząd błękitem - ok. 33€/os.

Jeep Safari - Zaledwie kilka kilometrów od Złotych Piasków można przeżyć niezwykłą przygodę i znaleźć się w zupełnie innym „klimacie”. Zabierzcie koniecznie dobry humor i wygodne buty, a zabawa gwarantowana - ok. 38€/os.

Autokar (klimatyzacja, WC)

Postoje organizowane są co około 3-4,5 godziny

Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.

Orientacyjne godziny i przykładowe miejsca wyjazdów:
Katowice 05:00 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5),
Kraków 03:30 (MDA ul. Bosacka 18 (Górna płyta)) + 70 zł / osoba
Wrocław 02:00 (Dworzec Polbus ul. Sucha 1) + 130 zł / osoba
Łódź
02:00 (Dworzec autobusowy Fabryczna) + 180 zł / osoba,
Warszawa 00:10 (Dworzec Metro Wilanowska) + 230 zł / osoba,
Pszczyna 05:45 (Hotel Imperium ul. Bielska 54) + 70 zł / osoba
Bielsko- Biała 06:00 (dworzec PKS ul. Warszawska (Dolna płyta)) + 70 zł / osoba


  • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
  • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
  • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
  • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)