OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Słodki Dzień Kobiet W Wiedniu  

Świetna okazja na prezent ! Do świętowania zapraszamy zarówno Panów i Panie :)

Ramowy program:

Dzień 1: wyjazd z miejsca zbiórki wg rozkładu jazdy. Zwiedzanie z przewodnikiem dostojnej i czarującej stolicy Austrii, „miasta walca nad pięknym modrym Dunajem”. Objazd miasta reprezentacyjną aleją Ring. Tutaj znajdują się najsłynniejsze budowle miasta: Opera, Parlament, Ratusz Kościół Wotywny. Spacer przez Stadtpark, gdzie znajduje się najczęściej fotografowany pomnik Wiednia - Johanna Straussa oraz Dom Zdrojowy i zegar kwiatowy. Następnie spacer przez Karlsplatz, gdzie znajduje się słynny Musikverein , dalej spacer od Albertiny przez Hofburg do Katedry św. Szczepana. Wspólna obiadokolacja w restauracji w centrum miasta: zupa, Wienerschnitzel - sznycel/ kotlet wieprzowy z kartoflami gotowanymi lub z sałatką ziemniaczaną ( kartoffelsalat ) a na deser tort czekoladowy Sachera plus lampka wina lub kawa/ herbata / sok - 1 napój do wyboru. Przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 2: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Pałacu Shoenbrunn. Pokaz / show przygotowania strudli jabłkowej - kultowego najpopularniejszego ciasta wiedeńskiego wraz z kosztowaniem strudli jabłkowej i kawą wiedeńską Melange. Zwiedzanie letniej rezydencji cesarskiej rodziny Habsburgów, spacer po parku z Gloriettą - punktem widokowym, fontanna Neptuna, ruiny rzymskie. Dla chętnych zwiedzanie wnętrz. Przejazd na Prater, gdzie znajduje się jeden z najsłynniejszych Diabelskich Młynów w Europie – przejażdżka umożliwi nam podziwianie z wysokości ponad 65 metrów zachwycającej panoramy naddunajskiej metropolii. Wyjazd w drogę powrotną.

UWAGA
Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się w większości z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do danego obiektu. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji.

*Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie.
** W przypadkach niezależnych od organizatora (zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.
W cenie
Transport autokarem (klimatyzacja, toaleta) | 1 nocleg w hotelu Oekotel w okolicy Wiednia w pokojach 2,3 – osobowych z łazienką | wyżywienie: 1 x śniadanie w formie bufetu, 1 x obiadokolacja w restauracji (przystawka, danie główne, deser + lampka wina na osobę) | udział w Apfelstrudel show | opieka miejscowego przewodnika podczas zwiedzania | zestaw tour guide | opieka pilota wycieczek | Ubezpieczenie KL 20000 EUR, NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR| realizacja programu | obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł/osoba) | obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (10 zł/osoba)

CENA NIE ZAWIERA: Opłata administracyjna: 50 EUR/ os.:

CENA NIE ZAWIERA (OPCJONALNIE): Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 40 zł / osoba.

Bilety wstępu w czasie wolnym:
- Hofburg - ok. 18 EUR/os., Pałac Schonbrunn – Imperial Tour ok. 22 EUR/os., Cesarski Skarbiec - ok. 14 EUR/os., Wienerrisenrad (Diabelskie Koło) – ok. 13,50 EUR/os.

- Autokar (klimatyzacja, WC).
- Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.
- Postoje organizowane są co około 3- 4,5 godziny

Katowice 04:00 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5)
Zabrze 04:20 (Stadion Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81)
Gliwice 04:45
(parking przy McDonald’s, Europa Centralna)
Żory 05:10 - Północna 5, 44-240 Żory
Jastrzębie Zdrój 05:30 - Uniwar - Powstańców Śląskich 243, 44-340 Łaziska


  • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
  • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
  • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
  • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
  • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)