OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Disneyland Paris  

Zakwaterowanie: HOTEL RESTAURANT CAMPANILE ARGENTEUIL 1 rue Ary Scheffer - 95100 ARGENTEUIL


DISNEYLAND PARIS

Czar, tajemnica, historia, styl, piękno. Paryż to nie tylko miasto, to prawdziwy styl życia! To miejsce, które od wieków zachwyca miliony ludzi, a dla wielu wielkich artystów staje się swoistym domem. To niezwykłe przyciąganie Paryża nie jest przypadkowe - miasto to otacza magią i inspiruje na każdym kroku.

Od romantycznych spacerów brzegiem Sekwany, po odkrywanie zakamarków Montmartre, Paryż oferuje niezapomniane chwile każdemu, kto go odwiedza. To tu można poczuć zapach świeżo palonej kawy, delektując się aromatyczną bagietką o poranku. Można zanurzyć się w atmosferze knajpek na Montmartre, popijając popołudniowy kieliszek wina, przy piosenkach Édith Piaf. Wieczorami zaś Wieża Eiffla rozbłyska nocną iluminacją, tworząc niezapomniany widok.

Paryż to nie tylko miasto, to także muza sama w sobie. Te same uliczki, którymi przechadzali się niegdyś ikony mody jak Coco Chanel, niezapomniane głosy jak Édith Piaf, artyści jak Picasso czy kompozytorzy jak Fryderyk Chopin, emanujące inspiracją. Poczujcie smak, magię i piękno tego miejsca, które przyciągało i nadal przyciąga największe talenty świata. Paryż to więcej niż podróż - to doświadczenie, które trzeba przeżyć osobiście. Niezwykłe życie miasta świateł i miłości czeka na Was!

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy, Francję.

DZIEŃ 2:

Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. W tym dniu zwiedzimy wizytówkę Paryża oraz symbol całej Francji. Wieża Eiffla, jest najwyższą budowlą w Paryżu, a w momencie powstania była najwyższą budowlą na świecie. „Żelazna dama”, bo tak też mówi się na wieżę, stoi w zachodniej części miasta, nad Sekwaną, na północno-zachodnim krańcu Pola Marsowego.

Następnie Louvre. Dawny pałac królewski, a obecnie jedno z największych i najchętniej odwiedzanych muzeów sztuki na świecie, w którym można zobaczyć między innymi rzeźbę „Venus z Milo”, czy najsłynniejszy obraz Da Vinciego „Mona Lisę”. Czas wolny. Następnie spacer reprezentacyjną aleją w Paryżu - Champs Elysees. Ostatnim punktem będzie Arc de triomphe (Łuk Triumfalny) stojący na placu Charlesa de Gaulee’a. Pod łukiem od 1921 roku znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza. Nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Całodzienna zabawa w Disneyland Paris. Przekraczając magiczną bramę Disneylandu wkroczymy w niesamowity świat bajek. Przywitamy się z kultową Myszką Miki i jej przyjaciółmi, zwiedzimy Phantom Manor (dom, w którym straszy), wkroczymy na Dziki Zachód i wkroczymy w krainę poszukiwaczy skarbów Indiana Jonesa… i wiele, wiele więcej atrakcji czeka nas na miejscu. Kolacja we własnym zakresie na terenie Parku.
Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Spacer po wzgórzu Montmartre, z którego rozpościera się przepiękna panorama miasta. Ostatnim punktem zwiedzania będzie Bazylika Sacré-Cœur (Bazylika Najświętszego Serca). Czas wolny.
O godzinie 19:00 przejazd w stronę Polski. Przejazd przez Francję, Niemcy.

DZIEŃ 5:

Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.


UWAGA:

Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do danego obiektu. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji. Możemy dokonać takiej rezerwacji w Państwa imieniu na podstawie zgłoszenia mailowego.

*

Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie. Poruszanie się po Paryżu podczas realizacji programu , z racji charakteru miasta, odbywa się głównie komunikacją miejską (głownie metrem).

**

W przypadkach niezależnych od organizatora (zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.

W CENIE:
Transport autokarem | Wyżywienie BB | Zakwaterowanie na przedmieściach Paryża | Ubezpieczenie KL 20000€ (w tym Choroby Przewlekłe), NNW 3000€ , bagaż 250€ | Opieka pilota | Realizacja programu | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os.

DODATKOWO PŁATNE (obligatoryjnie): Opłata administracyjna - 50 € /os - płatne na miejscu | Bilet wstępu do Disneyland Paris – termin majowy: 88,00 € / osoba, 83,00 € / dziecko (3-11 r.ż). termin sierpniowy: 101,00 € / osoba, 95,00€ / dziecko (3-11 r.ż). termin wrześniowy: 71,00 € / osoba, 67,00 € / dziecko (3-11 r.ż). | Metro - około 25€ /os. | Podatek noclegowy – 4.55€/noc/os.

DODATKOWO PŁATNE (opcjonalnie): Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 40 zł/osoba, gwarancja niezmienności ceny – 79 zł/ osoba | Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (na życzenie):

 • Wieża Eiffla - ok. 26€/os.
 • Rejs po Sekwanie - ok. 13€/os.
 • Luwr - ok. 20€/os.
 • St Chapelle - ok. 12€/os.
 • Łuk Triumfalny - ok. 13€/os.
 • Pałac Inwalidów - ok. 13€/os.

*Podane ceny biletów są orientacyjne, mogą ulec zmianie.


Transport:

 • Autokar (klimatyzacja, WC)
 • Postoje organizowane są co około 3-4,5 godziny
 • Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.
 • Bagaż autokarowy:
  - podręczny - jedna sztuka do 5 kg na osobę,
  - zasadniczy - jedna sztuka do 20 kg na osobę w wymiarach oscylujących w granicach zwyczajowych norm (80 x 60 x 30cm).
  Turyści, podróżujący razem mogą zabrać jeden wspólny większy bagaż dla 2 osób.

 • Orientacyjne godziny i przykładowe miejsca wyjazdów:
  Katowice 10:30 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5),
  Zabrze 10:50 (Stadion Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81) + 20 zł/ osoba,
  Gliwice 11:15 (parking przy Mc Donald’s, Europa Centralna) + 20 zł/ osoba,
  Wrocław 14:00 Stacja Paliw Orlen, A4, 55- 075 Bielany Wrocławskie + 30 zł/ osoba,
  Kraków 09:00 (MDA ul. Bosacka 18 (Górna płyta)) + 70 zł / osoba,
  Opole 12:00 (trasa A4) - MOP Młyński Staw na A4, ul. Rzędziwojowice 61 + 30 zł/ osoba,
  Pszczyna 09:15 (Hotel Imperium ul. Bielska 54) + 70 zł / osoba,
  Bielsko- Biała 09:00 (dworzec PKS ul. Warszawska (Dolna płyta)) + 70 zł / osoba
 • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
 • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
 • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
 • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
 • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)