OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Zimowisko w Pieninach  

Krościenko nad Dunajcem Zapraszamy do krainy Janosika nad Dunajcem. Koniecznie trzeba tu zobaczyć zamki w Czorsztynie i Niedzicy. Dla narciarzy do dyspozycji wyciąg krzesełkowy i dośnieżana trasa na stoku Palenicy, dla snowboardzistów - rynna Halfpipe, nowoczesne centrum narciarskie Czorsztyn-Kluszkowce z kolejką linową, 3 wyciągami orczykowymi i 5 trasami narciarskimi a wszystko to na stokach śpiącego wulkanu góry Wdżar.

BON TURYSTYCZNY:

Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat „Willa Alexia” lub Willa Kinga położone są w Krościenku Nad Dunajcem, każdy z 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4,5 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę oraz TV. W obiekcie znajduje się restauracja, gdzie wydawane są posiłki. Niedaleko Ośrodka znajdują się wyciągi narciarskie. Strona ośrodka www.willa-alexia.pl lub http://willakinga.pl/

Wyżywienie:

6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem, 6 kolacji. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy się śniadaniem.

WIEK UCZESTNIKÓW:

7-18 lat

W cenie

Transport | Zakwaterowanie | Wyżywienie (3 posiłki) | Ubezpieczenie NNW 3000 zł | Realizacja programu

CENA NIE ZAWIERA (DODATKOWO PŁATNE): Opłat za nie obowiązkowe korzystanie z atrakcji na stoku w tym: wyciągi, tor saneczkowy, lodowisko pontony śnieżne | Wypożyczenia łyżew | Dla chętnych, które chcą spróbować jazdy na nartach: wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 40 zł) oraz opieka instruktora (ok. 100 zł/godzina),|Kulig 60 zł/os, | Wejście na baseny w Szaflarach +50 zł/os.

ZIMOWISKO Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno dzieci jak i młodzież do wspólnego wyjazdu, w czasie którego możecie coś nowego zobaczyć, poszaleć na śniegu, powygłupiać się na śniegu, doskonalić swoje umiejętności jazdy na byle czym. Uczestniczyć we wspólnej zabawie w doborowym towarzystwie pod opieką doświadczonej kadry.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 dzień
Wyjazd, przyjazd na miejsce. Zapoznanie się z okolicą.

2 dzień
Śniadanie. Przejście na stok na sanki. Obiad, a po obiedzienspacer do Krościenka. Wieczorem dla chętnych zimowy kulig, czas z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

3 dzień
Śniadanie. Przejście na lodowisko i zabawa na śniegu. Po południu czas w ośrodku i organizacja turniejeó sportowych, piłkarzyki, ping pong, konkursy.

4 dzień
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd na baseny termalne. Zabawa na zjeżdżalniach itp, całość pobytu potrwa około 3 godziny. Obiad. Po obiedzie odpoczynek, a wieczorem planujemy wyjście na oświetlony stok. Jedyna okazja żeby poszaleć na sankach pod gwiazdami.

5 dzień
Po śniadaniu wycieczka do Nidzicy i Czorsztyna. Następnie przejście na stok i spacer na terenie Pienińskiego Parku. Po obiedzie wielka bitwa śnieżna, rzucanie do celu, podchody śnieżne w małych grupach, budowanie igloo. Wieczorem zabawa na całego. Muzyka, karaoke i tańce. Wieczór z gwiazdami.

6 dzień
Rano wyjście na lodowisko lub pontony śnieżne. Po południu i wieczorem czas podziękowań oraz rozdanie nagród, dodatkowo wieczór niespodzianek i rozstrzygnięcie konkursów.

7 dzień
Śniadanie i przejazd w drogę powrotną.

OBOZY NARCIARSKIE – Zapraszamy do uczestniczenia w naszych obozach tematycznych w czasie których każdy będzie mógł nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Na stoku grupy składają się z 12-15 osób szkolone przez profesjonalna kadrę instruktorską. Oprócz nauki organizowane są zawody, slalom, zadania sprawnościowe. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu obowiązkowo powinny posiadać kask.

1 dzień
Wyjazd i przyjazd na miejsce. Zajmowanie pokoi, zapoznanie się z okolicą. Po obiedzie dobranie sprzętu i przejście na najniższy stok. Dzielimy się na grupy według umiejętności.

2 dzień
Śniadanie. Przejście na stok w Krościenko Stajkowice www.stajkowa.pl, a po obiedzie przejazd do Krościenka.

3 dzień
Kolejny dzień na stoku, tym razem na Czorsztyn Ski www.czorsztyn-ski.com.pl gdzie poznamy nowe miejsce do zjazdów. Po południu czas spędzony w ośrodku i organizacja turniejów sportowych, piłkarzyki, ping pong, konkursy i zabawy.

4 dzień
Po śniadaniu przejazd na baseny termalne. Zabawa na zjeżdżalniach itp, całość pobytu potrwa około 3 godziny. Po obiedzie przejazd na stok w Czorsztyn Ski, gdzie szalejemy na oświetlonym stoku.

5 dzień
Po śniadaniu poznamy takie miejsce jak Polane Sosny www.polanasosny.pl. Po obiedzie łyżwy i sanki jeśli zbierze się grupa chętnych. Wieczorem zabawa.

6 dzień
Całodzienne szusowanie na Czorsztyn Ski. W tym dniu sprawdzimy umiejętności z minionego tygodnia. Konkurs na najciekawszy zjazd, slalom, i konkursy z nagrodami. A wieczorem czas podziękować i nagrody rozdać. Wieczór niespodzianek.

7 dzień
Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną. Wracamy do domu.

Uwaga!!! Trasy zjazdowe oraz kolejność na obozach zimowych mogą ulec zmianie ze względu na warunki i przygotowanie stoków.

OBOZY SNOWBOARDOWE – Zapraszamy do uczestniczenia w naszych obozach tematycznych w czasie których każdy będzie mógł nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności jazdy na snowboardzie. Na stoku grupy składają się z 12-15 osób szkolone przez profesjonalna kadrę instruktorską. Oprócz nauki organizowane są zawody, slalom, zadania sprawnościowe. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu obowiązkowo powinny posiadać kask.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 dzień
Wyjazd i przyjazd na miejsce. Zajmowanie pokoi, zapoznanie się z okolicą. Po obiedzie dobieranie sprzętu i przejście na najniższy stok. Dzielimy się na grupy według umiejętności.

2 dzień
Śniadanie. Ruszamy na stok najpierw łagodnie w Krościenko Stajkowice www.stajkowa.pl, a po obiedzie przejazd do Krościenka.

3 dzień
Śniadanie. Kolejny dzień na stoku, tym razem na Czorsztyn Ski www.czorsztyn-ski.com.pl gdzie poznamy nowe miejsce świetnie przygotowane do zjazdów. Po południu zostajemy w ośrodku i organizujemy turnieje sportowe, piłkarzyki, ping pong, konkursy i zabawy.

4 dzień
Śniadanie. Po śniadaniu jedziemy na baseny termalne w Szaflarach i spędzamy tam 3 godziny. Po obiedzie przejście na stok w Czorsztyn Ski, gdzie szalejemy na oświetlonym stoku.

5 dzień
Po śniadaniu odkrywamy nowe miejsce Polane Sosny www.polanasosny.pl. Po obiedzie, jeśli będą chętni, wybierzemy się na sanki i pontony. Wieczorem zabawa na całego.

6 dzień
Pobieramy prowiant na stok i ruszamy na całodzienne szusowanie na Czorsztyn Ski. W tym dniu sprawdzimy czego się nauczyliśmy. Konkurs na najciekawszy zjazd, slalom, i konkursy z nagrodami. A wieczorem czas podziękować i nagrody rozdać.

7 dzień
Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną. Wracamy do domu.

Uwaga!!! Trasy zjazdowe oraz kolejność na obozach zimowych mogą ulec zmianie ze względu na warunki i przygotowanie stoków.

WAŻNE INFORMACJE:

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.

- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).

- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia (informacje należy zgłosić nie póżniej niż 7 dni przed wyjazdem).

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP PLUS, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- BP PLUS nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP PLUS. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności.

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)