OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Zimowisko w Murzasichle  

ZAKOPANE położone w kotlinie u podnóża Tatr z licznymi trasami narciarskimi, kolejkami na Kasprowy Wierch i Gubałówkę oraz siecią wyciągów narciarskich jest największym w kraju centrum turystyki górskiej i sportów zimowych.

MURZASICHLE to turystyczna miejscowość położona ok. 8 km od Zakopanego, posiadająca wyciągi narciarskie o długości ok. 600 m oraz restauracje i sklepy. Dojazd do Zakopanego odbywa się o każdej porze dnia licznymi busami i autokarami. Dodatkowym atutem jest stacja narciarska Małe Ciche (2 km od Murzasichla), posiadająca nowoczesną 4-osobową kolej krzesełkową.

BON TURYSTYCZNY:

Informujemy Państwa, że za tę imprezę można zapłacić Bonem Turystycznym.

Warunkiem jest aby uczestnikiem imprezy było także Państwa dziecko.

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonaty rodzinne w Murzasichle/Małe Ciche Willa Tatry, Zbójnik, Tatrzańska Grań, u Zosi lub inny o tym samym standardzie położony ok. 200 m. od wyciągu, pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami. W obiekcie: stołówka, świetlica, sala dyskotekowa, bilard, stół do tenisa stołowego, sala wielofunkcyjna.

Wyżywienie:

6 śniadań , 6 obiadów z podwieczorkiem, 6 kolacji. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy w dniu wyjazdu śniadaniem.

WIEK UCZESTNIKÓW:

7-18 lat


W cenie

Transport | Zakwaterowanie | Wyżywienie (3 posiłki) | Ubezpieczenie NNW 3000 zł | Realizacja programu

CENA NIE ZAWIERA (DODATKOWO PŁATNE): Program taneczny pod opieką instruktorki 7 godzin podczas turnusu - 150 zł/osoba | Opłat za nie obowiązkowe korzystanie z atrakcji na stoku w tym: wyciągi, tor saneczkowy, lodowisko | Wypożyczenia łyżew | Pontony śnieżne | Dla chętnych osób, które chcą spróbować jazdy na nartach: wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 35 zł) oraz opieka instruktora (ok. 100 zł/godzina), | Kulig 60 zł/os | Labirynt lodowy ok. 15 złZIMOWISKO Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno dzieci jak i młodzież do wspólnego wyjazdu w czasie którego możecie coś nowego zobaczyć, poszaleć na śniegu, powygłupiać się na śniegu, doskonalić swoje umiejętności jazdy na byle czym. Uczestniczyć we wspólnej zabawie w doborowym towarzystwie pod opieką doświadczonej kadry.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 dzień

Wyjazd, przyjazd na miejsce. Zapoznanie się z okolicą.

2 dzień

Śniadanie. Przejście na stok. Zjeżdżanie na sankach itp. Po obiedzie przejazd do Zakopanego pod Wielką Krokiew i Krupówki. Wieczorem (jak uzbiera się grupa chętnych) odbędzie się zimowy kulig, czas z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

3 dzień

Przejście na tor saneczkowy i lodowisko, zabawa na pontonach zjazdowych (karnety dodatkowo płatne). Po południu czas spędzony w ośrodku i rozpoczęcie turniejów sportowych. Gra w piłkarzyki, ping pong, konkursy.

4 dzień

Po śniadaniu przejazd na baseny termalne. Zabawa na zjeżdżalniach itp, całość pobytu potrwa około 3 godziny. Po obiedzie odpoczynek w ośrodku, a wieczorem wyjście na oświetlony stok. Jedyna okazja żeby poszaleć na sankach pod gwiazdami.

5 dzień

Wychodzimy na stok podczas spaceru na teren Tatrzańskiego Parku, opowiastki o wszystkich zwyczajach i zwierzakach, które tam mieszkają. Po obiedzie wielka bitwa śnieżna, rzucanie do celu, podchody śnieżne w małych grupach, budowanie igloo. Wieczorem zabawa na całego. Muzyka, karaoke i tańce.

6 dzień

Rano wyjście na lodowisko i pontony śnieżne. Po południu i wieczorem czas podziękowań oraz rozdanie nagród, dodatkowo wieczór niespodzianek.

7 dzień

Śniadanie i przejazd w drogę powrotną.

WIEK UCZESTNIKÓW

7-18 lat


OBOZY NARCIARSKIE – Zapraszamy do uczestniczenia w naszych obozach tematycznych w czasie których każdy będzie mógł nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Na stoku grupy składają się z 12-15 osób szkolone przez profesjonalna kadrę instruktorską. Oprócz nauki organizowane są zawody, slalom, zadania sprawnościowe. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu obowiązkowo powinny posiadać kask.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

1 dzień
Wyjazd i przyjazd na miejsce. Zajmowanie pokoi i zapoznanie się z okolicą. Po obiedzie odbiór sprzętu. Przejście na stok w Murzasichlu. Podział na grupy wśród uczestników.


2 dzień
Śniadanie. Wyruszamy na stok Małe Ciche https://maleciche.com/ Obiad, a po obiedzie przejazd do Zakopanego pod Wielka Krokiew i Krupówki. Wieczorem, jak uzbiera się grupa chętnych, na zimowy kulig - czas z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

3 dzień
Kolejny dzień na stoku w Białce Tatrzańskiej https://bialkatatrzanska.pl/ gdzie poznamy nowe miejsce przygotowane do zjazdów. Po południu czas spędzony w ośrodku i organizacja turniejów sportowych, konkursy.

4 dzień
Po śniadaniu przejazd na baseny termalne. Zabawa na zjeżdżalniach itp, całość pobytu potrwa około 3 godziny. Po obiedzie na stok w Małym Cichym wyskoczymy. Jedyna okazja żeby poszaleć na oświetlonym stoku.

5 dzień
Śniadanie. Przejazd do Jurgowa http://www.jurgowski.pl/. Obiad, a po obiedzie łyżwy i pontony dla chętnych. Wieczorem odbędzie się zabawa. Muzyka i impreza.


6 dzień
Przejazd na stok do Białki z suchym prowiantem. Konkurs na najciekawszy zjazd, slalom, i konkursy z nagrodami. A wieczorem czas podziękować i nagrody rozdać. Wieczór niespodzianek.


7 dzień
Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną. Powrót.

UWAGA! W zależności od warunków w poszczególnych ośrodkach program może ulec zmianie. Szkolenie narciarskie odbywa się przy minimum 10 osób chętnych.OBOZY SNOWBOARDOWE – Zapraszamy do uczestniczenia w naszych obozach tematycznych w czasie których każdy będzie mógł nauczyć się lub doskonalić swoje umiejętności jazdy na snowboardzie. Na stoku grupy składają się z 12-15 osób szkolone przez profesjonalna kadrę instruktorską. Oprócz nauki organizowane są zawody, slalom, zadania sprawnościowe. Każdy uczestnik objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem SKI. Wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniu obowiązkowo powinny posiadać kask.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
1 dzień
Wyjazd, przyjazd na miejsce. Zajmowanie pokoi, zapoznanie się z okolicą. Obiad. Po obiedzie dobiór sprzęt i zabawa na razie na spokojnie w Murzasichlu. Dzielimy się na grupy według umiejętności.

2 dzień
Śniadanie. Wyruszamy na stok Małe Ciche https://maleciche.com/ kawał dobrego stoku dla ludzi o różnych umiejętnościach. Obiad, a po obiedzie jedziemy do Zakopanego pod Wielka Krokiew i Krupówki. Wieczorem, jak uzbiera się grupa chętnych, na zimowy kulig - czas z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

3 dzień
Śniadanie. Kolejny dzień na stoku. Przejazd do Białki Tatrzańskiej https://bialkatatrzanska.pl/ gdzie poznamy nowe miejsce, świetnie przygotowane do zjazdów. Po południu spędzamy czas w ośroidku i organizujemy turnieje sportowe i konkursy.

4 dzień
Śniadanie. Po śniadaniu przejazd na baseny termalne. Zabawa na zjeżdżalniach itp, całość pobytu potrwa około 3 godziny. Po obiedzie przejście na stok w Małym Cichym. Jedyna okazja żeby poszaleć na oświetlonym stoku.

5 dzień
Śniadanie, a po śniadaniu przejazd do Jurgowa: http://www.jurgowski.pl/. Po obiedzie dla chętnych łyżwy i pontony. Wieczorem zabawa na całego. Muzyka, Impreza.

6 dzień
Rano przejazd na stok do Białki z suchym prowiantem. W tym dniu sprawdzimy czego się nauczyliśmy. Konkurs na najciekawszy zjazd, slalom i konkursy z nagrodami. Wieczorem czas podziękowań i rozdania nagród, wieczór niepodzianek.

7 dzień
Śniadanie i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce.

UWAGA! W zależności od warunków w poszczególnych ośrodkach program może ulec zmianie. Szkolenie snowboardowe odbywa się przy minimum 10 osób chętnych.

WAŻNE INFORMACJE:

- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.

- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).

- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia (informacje należy zgłosić nie póżniej niż 7 dni przed wyjazdem).

- Wszyscy uczestnicy obozów narciarskich i snowboardowych muszą posiadać kask!

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy zimowiska podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP PLUS, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- BP PLUS nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP PLUS. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.

- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.

- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności.

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)