OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Mikołajkowy Kulig Z Biesiadą Góralską  


Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Wisły - Perły Beskidów, zwiedzanie: Zameczek Myśliwski, deptak miejski z aleją gwiazd sportu, dla chętnych galeria "Sportowe trofea Adama Małysza". Czas wolny w centrum Wisły. Przejazd pod Zameczek Prezydenta, a później do Wisły Czarne, na Mikołajkowy Kulig wzdłuż Doliny Białej Wisełki. Trasa kuligu wiedzie malowniczą trasą, leśnymi traktami wzdłuż Doliny Białej Wisełki. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła. Po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę w chacie góralskiej „Watrze”, gdzie skocznie przygrywać będzie góralska kapela tworząc niezapomniany klimat.

Watra usytuowana jest na lekkim wzniesieniu. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy na śniegu. Jeśli pogoda pozwoli dzieci będą mogły ulepić bałwana. Watra stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenia z paleniskami usytuowanymi na środku. Dookoła żywego ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść i spędzić cudowne chwile przy blasku ogniska. Chata jest wyposażona w dodatkowe ogrzewanie, dzięki czemu nawet w mroźny dzień jest ciepło i przytulnie. W każdej z sal jest dostęp do sieci Wi-fi. Dodatkowo, chata góralska jest wyposażona w ogrzewaną toaletę z bieżącą ciepłą wodą.

W ramach Biesiady Goście zostaną poczęstowani: oscypkiem z żurawiną, żurkiem bądź kwaśnicą, kitą (szynką) z kapustą zasmażaną i ziemniakami.

W cenie

Transport autokarem | Kulig na saniach lub wozach z pochodniami | Wyżywienie: oscypek z żurawiną, żurek bądź kwaśnica, kita (szynka) z kapustą zasmażaną i ziemniakami | Biesiada z kapelą góralską | „Słodka niespodzianka” dla dzieci

GODZINY WYJAZDU:

10.45 Ruda Śląska ul. Hallera, parking obok Komendy Policji


Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)