Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Dźwirzyno, O.w. Ania Kolonie I Obóz  

Dźwirzyno, o.w. ANIA

kolonie i obóz wiek 8 – 13 i 14 – 17 lat


DŹWIRZYNO to bardzo popularne kąpielisko na Wybrzeżu Koszalińskim, położone zaledwie 12 km od Kołobrzegu. W tutejszym powietrzu unosi się korzystny dla zdrowia aerozol morski, zawierający cząsteczki soli i jodu - leczy się tu schorzenia układy oddechowego i krążenia. Całe Dźwirzyno otaczają wspaniałe lasy, głównie sosnowe. Największą atrakcją w okolicy jest szeroka, złota plaża.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

Dzień 1: wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie. Zapoznanie z obiektem, kolacja i nocleg.

Dzień 2 - 10: realizacja aktywnego wypoczynku:
Zajęcia sportowo - rekreacyjne, gry i zabawy na terenie ośrodka: plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika, gry i zabawy na plaży, spacery brzegiem morza – podziwianie zachodów słońca, zbieranie muszelek. Pobyt uprzyjemnią zajęcia rekreacyjne oraz turnieje sportowe, które oprócz zdolności ruchowych rozwijają pewność siebie i umiejętność pracy w grupie. Podczas pobytu dyskoteki i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

W trakcie pobytu oprócz plażowania proponujemy program turystyczny:
• rejs statkiem po morzu,
• wycieczkę autokarową do Kołobrzegu - zwiedzanie portu; w porcie w Kołobrzegu można podziwiać okręty wojskowe zacumowane w basenie portu Marynarki Wojennej. Można je zwiedzać w czasie trwania Dni Morza oraz w święta państwowe. Niebywałą atrakcją są też rejsy wycieczkowe organizowane na „zabytkowych” żaglowcach. Dodatkową atrakcją dla turystów są świeże ryby prosto z kutra. Przystań rybacka znajduje się przy ulicy Bałtyckiej. Przy Porcie stoi kołobrzeska Latarnia Morska z 1945 roku. Można wejść na jej taras widokowy i podziwiać piękną panoramę okolicy. Dostojna wznosi się powyżej wszystkich innych budynków. Obowiązkowe miejsce do zwiedzania. Latarnia jest stosunkowo młoda, bo odbudowana po II wojnie światowej i niewysoka - liczy zaledwie 180 stopni. Ale taras widokowy jest wielki, nie ma ścisku, a widoki - urzekające.
• wycieczkę autokarową do Międzyzdrojów: Aleja Gwiazd - Promenada Gwiazd to najbardziej rozpoznawalna ulica w Międzyzdrojach. Jest prawie jak polskie Hollywood – z tym, że zamiast zwykłych płytek z gwiazdką, gwiazdy filmu zostawiają tutaj ślad swojej dłoni. Spacer Promenadą Gwiazd może więc trwać ładnych parę godzin – zanim porównamy swoje „łapki” ze wszystkimi gwiazdorskimi, minie trochę czasu.... Muzeum Figur Woskowych - aby móc podziwiać niezwykłe figury wykonane z wosku, wcale nie trzeba odwiedzać Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Można zobaczyć je w Międzyzdrojach! Znajduje się tutaj prawie sto figur przedstawiających zarówno postacie publiczne (polityków, gwiazdy kina), jak i bohaterów filmów oraz bajek.
Uwaga! Za wykonywanie zdjęć z figurami nie pobierane są dodatkowe opłaty!

Dzień 11: śniadanie, odebranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

CENA OBEJMUJE:

- transport do/z ośrodka autokarem turystycznym z licencją, zezwoleniem i aktualnymi badaniami technicznymi,- zakwaterowanie - 10 noclegów,

- wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek,

- suchy prowiant na drogę powrotną,

- opiekę kadry pedagogicznej, ratownika na plaży, doraźną opiekę medyczną na telefon,

- wycieczki zawarte w programie,

- obowiązkową składkę na TFG i TFP,

- ubezpieczenie NNW na 5 000 zł.


CENA NIE OBEJMUJE:

Wycieczki fakultatywnej do Parku Linowego KOALA – cena ok. 50 zł/ os.


Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy ANIA zlokalizowany ok. 350 m od morza, posiada 370 miejsc noclegowych. Kompleks składa się z 4 pawilonów, posiada pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. W ośrodku znajduje się stołówka, plac grillowy, betonowy kort tenisowy, boiska do siatkówki, piłki nożnej, kometki, plac zabaw oraz plenerowe szachy. W ośrodku można korzystać z siłowni, sali do gimnastyki korekcyjnej, sauny, sali dyskotekowej, sali ze stołami to tenisa stołowego. Na terenie obiektu działa bezprzewodowy internet.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie + podwieczorek: śniadania i kolacje podawane są w formie szwedzkiego stołu, obiad i podwieczorek - serwowany do stolików.
Turnus rozpoczyna się od kolacji z ciepłym posiłkiem w pierwszym dniu, a kończy śniadaniem w ostatnim dniu. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Park Linowy KOALA – wysokościowy tor linowy, który zagwarantuje niezapomniane wrażenia, przypływ adrenaliny i zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu. Cena ok. 50 zł/ os. (jedno przejście - trasa czerwona) przy grupie min. 15 osób.
Wyjazd autokarem z KATOWIC ul. Sądowa, Dworzec Autobusowy– godz. .....

INFOMACJE PRAKTYCZNE:

wskazane jest zabranie kremów z filtrem ochronnym, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, a także małego plecaka jako bagażu podręcznego podczas wycieczek, wymagane jest zabranie legitymacji szkolnej i obuwia domowego, kieszonkowe dzieci (na własne potrzeby) można zdeponować u wychowawcy po przyjeździe do ośrodka. Jeżeli dziecko przyjmuje leki na stałe lub tymczasowo, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w ten lek, a sposób dawkowania prosimy przekazać pisemnie wychowawcy na miejscu zbiórki. Adres i numer telefonu do ośrodka rozdawane będą przy autokarze w dniu wyjazdu. Podane dni są dniami wyjazdu i powrotu.

UWAGI:

Wycieczki fakultatywne są organizowane przy określonej liczbie chętnych na danym turnusie.

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)