OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Obóz Młodzieżowy - Pogorzelica - Program "operacja Camp"  

POGORZELICA to popularna miejscowość wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem morskim w północno-zachodniej Polsce, słynie z bogatych walorów przyrodniczych- wszechobecnej zieleni i zachwycającej plaży. Dla najbardziej aktywnych w niedalekiej odległości znajdują się miejscowości np. Mrzeżyno, Kołobrzeg - tworzące wraz z Pogorzelicą ciekawy punkt pełen historycznych zabytków gotowych do eksploracji. Możliwość szybkiego przemieszczania się daje zabytkowa wąskotorowa kolej kursująca na trasie z Pogorzelicy do Gryfic.

W cenie

10 noclegów w bungalowach dla drużyn | Wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek | Suchy prowiant na drogę powrotną | Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego | 1 wejście do Aquaparku | Realizację programu pobytu: plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko | Wycieczki: wycieczka do Kamienia Pomorskiego, wejście o Labiryntu, wizyta w Morskim Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie, zwiedzanie latarni morskiej w Niechorzu, wycieczka do Trzęsacza i spacer po Rewalu | Program w parku rozrywki Poligon „ Operacja Integracja” | Specjalny drużynowy program animacyjny | Nagrody specjalne i upominki | Rejs statkiem | Ubezpieczenie NNW Signal Iduna 3000 zł | Przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, video). | Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

CENA NIE ZAWIERA: Spływy kajakowe Regą +85 zł/os | Park linowy Revolta w Pogorzelicy.


ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy Diuna jest w niewielkiej, malowniczej miejscowości Pogorzelica oddalony od morza zaledwie 350 m. Obiekt Diuna dysponuje budynkiem hotelowym oraz zakwaterowaniem w bungalowach. Zakwaterowanie uczestników jest dostosowane do programu animacyjnego, czyli każda drużyna jest w bungalowie jednokondygnacyjnym, komfortowo wyposażone domki. Każdy z nich składa się z trzech pokoi, do których przynależą osobne łazienki. W każdym z pokoi znajduje się również telewizor i czajnik. Do dyspozycji gości dostęp do trzech świetlic: audiowizualnej, dydaktycznej, lekcyjnej oraz do przestronnej sali konferencyjnej i dyskotekowej. Obiekt posiada własną jadalnię, w której trzy razy dziennie podawane są smaczne, domowe posiłki. Obiekt posiada boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, atestowany plac zabaw dla najmłodszych oraz kameralny krąg ogniskowy.

WYŻYWIENIE: Posiłki 3 x dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany). Turnus rozpoczyna się obiadokolacją, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

WIEK UCZESTNIKÓW: 9-15 lat

PROGRAM ANIMACYJNY - OPERACJA CAMP

Camp jest dla tych, którzy lubią działanie grupowe, tworzenie ekipy z która się tworzy i wspólnie przeżywa. Uczestnicy wyjazdu podzieleni są na 12 osobowe grupy. Każda grupa tworzy drużynę. Każda ma swoją bazę i mieszka oddzielnie w oddzielnym bungalowie. Każda ma swojego Szefa (opiekun, instruktor). Grupy wybierają sobie nazwę i symbol, tworzą totem i podczas całego pobytu go strzegą. Również jako grupy działają wspólnie i starają się być lepsi od pozostałych drużyn. W ramach pobytu każda Ekipa pod opieką Szefa uczestniczy w integracji poprzez rozwiązywanie z pozoru prostych zadań. Zadania wymagają jednak ścisłej współpracy interpersonalnej, umiejętności komunikacji w zespole. Za każde zwycięstwo możecie zdobyć punkty dla swojej drużyny! Na koniec Wielki Finał „Operacja Camp Pogorzelica 2022”. Przyłącz się do zabawy i zostań zwycięską drużyną tegorocznych wakacji. Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy i oraz specjalna nagroda dla wygranej drużyny.

DZIEŃ 1: Wyjazd autokarem wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, pierwszy posiłek, zapoznanie się z atrakcjami ośrodka. Losowanie zadań i podział na drużyny. Wyjaśnienie zasad działania i współzawodnictwa.
DZIEŃ 2 - Zakładanie własnego obozowiska i tworzenie Totemu. Każda Ekipa tworzy najlepszą bazę w lesie z dostępnych tam materiałów. Baza ma być schowana, bezpieczna, nieprzemakalna i po prostu fajna. (Można zdobyć 10 punktów).

DZIEŃ 3: Każda drużyna proponuje konkurencje sportową, w której czuje się mocna, a pozostałe drużyny próbują pokonać Pewniaków - Sprawna ekipa. (Można zdobyć 3 punkty za każdą wygrana konkurencję).

DZIEN 4: Podchody leśne na czas. Wokół ośrodka ukrytych jest 6 punktów do których musicie dotrzeć za pomocą znalezionych tropów i wskazówek. (Można zdobyć 10 punktów za pierwsze, 5 drugie, 3 za trzecie).

DZIEŃ 5: To dzień twórczy bo każda drużyna proponuje temat występu na wieczór dla pozostałych drużyn. Coś wesołego i niegłupiego. Każda drużyna zdobywa tyle punktów ilu członków ekipy jest zaangażowana w występ.

DZIEŃ 6: Walka o totem. Każda drużyna próbuje wykraść Totem przeciwnej drużyny i jednocześnie ochronić własny (jak się uda to: 5 punktów za każdy totem).

DZIEŃ 7: Operacja Szpieg. Każda drużyna dostaje w kopercie Tajemniczą Formułę a przeciwne drużyny maja za zadanie wykraść tajemnicę. (zadanie za 10 punktów).

DZIEŃ 8: Każda Ekipa podczas wieczornej imprezy ma stworzyć wspólny układ taneczny i wykosić z parkietu inne drużyny (do zdobycia 10 punktów).

DZIEŃ 9: To dzień na ostatnie punkty - Drużynowe zgadywanki, czyli Kalambury. Ile odgadniętych haseł tyle punktów.

DZIEŃ 10: Wielki Finał - zakończenie Campu i nagrodzenie zwycięskiej drużyny.

DZIEŃ 11: Po śniadaniu, wykwaterowanie, pożegnanie z morzem. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

To nie wszystko. Specjalnie dla Was podczas pobytu:

- wycieczka do Kamienia Pomorskiego, zwiedzanie miasta, wejście do Labiryntu w Kamieniu Pomorskim,
- wizyta w Morskim Centrum Nauki Nautica Park w Dziwnowie,
- zwiedzanie latarni morskiej w Niechorzu,
- rejs statkiem,
- 1 wejście do Aquparku,
- wycieczka do Trzęsacza i spacer po Rewalu,
- program Operacja Integracja” w parku rozrywki Poligon,
- dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
Nie może też zabraknąć plażowania, szkolenia z ratownikiem WOPR, kąpieli w morzu oraz wędrówek nadmorskich.
wprowadź treść

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)