OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Obóz Młodzieżowy - Murzasichle  

MURZASICHLE To malownicza osada letniskowa położona między Zakopanem, a Bukowiną Tatrzańską. Roztacza się stąd przepiękny widok na panoramę Tatr. W odległości 6 km. znajduje się stolica polskich gór Zakopane z licznymi atrakcjami przygotowanymi dla turystów w różnym wieku. Najważniejsze atrakcje Zakopanego - główny deptak miasta - sławne Krupówki, skocznia narciarska - Wielka Krokiew, Gubałówka.

ZAKWATEROWANIE Pensjonat Willa Tatry/Hawrań/Tatrzańska Grań/ U Ani lub inny o podobnym standardzie położony w Murzasichlu/Małe Ciche lub inna pobliska wieś podhalańska, oddalona ok. 6 km od Zakopanego. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje oraz poczta. Pensjonaty utrzymane są w pięknym stylu zakopiańskim. Do dyspozycji dzieci jest teren do zabaw, sala w której można organizować dyskoteki, świetlica z RTV, stołówka. Uczestnicy koloni zakwaterowani są w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

WYŻYWIENIE
4 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

WIEK UCZESTNIKÓW

14-18 lat

W cenie

10 noclegów w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym | Wyżywienie 4 razy dziennie - śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja | Opiekę medyczną, pedagogiczna, ratownika na basenie, przewodnika tatrzańskiego | Realizacja programu kolonii: 2 wycieczki do Zakopanego – zwiedzanie miasta, Wielka Krokiew, Krupówki, Jaszczurówka, wycieczki górskie z przewodnikiem tatrzańskim Morskie Oko i Czarny Staw, Dolina Kościeliska (bilety w cenie) Chochołów | 1 raz wyjście na baseny termalne | Przejazd autokarem z/do Katowic | Ubezpieczenie NNW 3000 | suchy prowiant na drogę powrotną | Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy | Dodatkowo w wybranych turnusach realizacja gry terenowej Odkrywca: I-27.06-07.07, III-17.07-27.07, V-06.08-16.08

CENA NIE ZAWIERA: Rafting pontonami + 100 zł | Programów tematycznych | Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

DZIEŃ 1 Wyjazd z Katowic, przejazd do Murzasichla, zakwaterowanie, obiad, odpoczynek i spacer, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 2-10 Realizacja programu pobytu - 2 wycieczki do Zakopanego (zwiedzanie miasta, Wielka Krokiew, Krupówki, Jaszczurówka), wycieczki górskie z przewodnikiem tatrzańskim (Morskie Oko i Czarny Staw, Dolina Kościeliska, Chochołów), 1 raz wyjście na baseny termalne, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko, gra scenariuszowa Odkrywca w wybranych turnusach.

DZIEŃ 11 Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, przejazd do domu.

ODKRYWCA - GRA SCENARIUSZOWA Każdy marzy, aby odkryć jakąś tajemnicę lub zaginiony skarb. Tego lata Ty też będziesz mieć okazję aby przeobrazić się w wybitnego poszukiwacza i odkrywcę zagadek.... Różne ślady i tropy doprowadzą Twój zespół do rozwiązania zagadki związanej z zaginięciem Złotej Ciupagi!
droga do skarbu jest jednak niełatwa, pełna pułapek i tajemnic. Odnalezienie ciupagi będzie wymagało współpracy grupowej, wysiłku umysłowego, sprytu i sprawności fizycznej.
Podczas gry nauczysz się posługiwać alfabetem Morse'a i innymi szyframi, aby odczytać tajemnicze pismo związane ze sprawą. Do poszukiwania skarbu niezbędne okażą się też mapa i kompas. Dowiesz się jak obsługiwać detektor metalu, aby odszukać ukryte wskazówki i artefakty. Będziesz się komunikować z pozostałymi poszukiwaczami z Twojej grupy za pomocą krótkofalówki, aby nie zagubić się w lesie. Będziesz też mógł sprawdzić swoje zdolności detektywistyczne i rozwiązać niejedną zagadkę po drodze do zaginionego skarbu. Pamiętaj nie tylko ty jesteś blisko rozwiązania...Ktoś cały czas próbuje odnaleźć ciupagę przed Tobą. Musisz być czujny i uważny ... ale nie martw się nie jesteś sam.

PROGRAM TANECZNY Wakacje z tańcem to najprzyjemniejsza forma spędzania wolnego czasu, gdzie na chwilę możemy zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się w wirujący świat tańca. Co roku, aby sprostać Waszym oczekiwaniom staramy się żeby zajęcia były urozmaicone i aby każdy z Was poczuł się na nich jak prawdziwa gwiazda tanecznego show. Codzienne treningi będą obejmować: rozgrzewkę i stretching, naukę prostych kroków tanecznych solo i choreografie w grupie, ćwiczenia na poczucie rytmu i walkę z tremą, ćwiczenia modelujące sylwetkę oraz na prawidłową postawę ciała.

W PROGRAMIE nauka kroków tanecznych w różnych stylach na przykład: hip-hop, dancehall, disco, show dance, latino solo, salsa, taniec towarzyski (zajęcia mogą różnić się pod względem stylu tanecznego w zależności od instruktora prowadzącego dany turnus),
- choreografie do muzyki z popularnych teledysków,
- elementy fitness i zumby,
- improwizacje taneczne,
- wieczór filmów tanecznych,
- na zakończenie prezentacja zdobytych umiejętności podczas wielkiego pokazu przed publicznością.

Zajęcia organizowane będą przy min. 10 osobach.

wprowadź treść

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)