OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Obóz Młodzieżowy - Mielno - Summer Party  

MIELNO to jedno z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Polsce, o którym słyszał na pewno każdy Polak. Położone jest tuż obok Kołobrzegu i Koszalina co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Mielno to jednak nie tylko Morze Bałtyckie. Drugim zbiornikiem wodnym jest Jezioro Jamno, które stanowi centrum sportów wodnych. Bardzo szeroka linia brzegowa oraz dostęp do Jeziora to ogromne atuty miejscowości.

W cenie

zakwaterowanie 10 noclegów w Ośrodku Słoneczny Brzeg | wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek | suchy prowiant na drogę powrotną | opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego | realizację programu pobytu: plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, wycieczki piesze | wycieczka: ogrody Hortulus w Dobrzycach | wycieczka do Kołobrzegu, zwiedzanie z przewodnikiem | wejście do Parku Wodnego w Koszalinie | rejs statkiem | ubezpieczenie NNW Signal Iduna 3000 zł | przejazd autokarem z/do Katowic (klimatyzacja, WC, video) | składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.

CENA NIE ZAWIERA biletów wstępu do dyskotek | zajęć z surfingu +350 zł | spływu kajakowego

ZAKWATEROWANIE Ośrodek Wypoczynkowy Słoneczny Brzeg dysponuje około 250 miejscami noclegowymi. Jest położony na terenach trawiastych pośród drzew i łagodnych pagórków. Całość jest ogrodzona i dozorowana przez całą dobę. Ośrodek dysponuje wiatą grillową, świetlicą oraz 2-ma placami zabaw. Ośrodek zlokalizowany jest przy ulicy wiodącej wprost na plażę, zaledwie 120 m od morza oraz 150 m od Jeziora Jamno. Jego usytuowanie sprawia, że blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka. W budynku znajdują się 2, 3, 4 i 5 osobowe pokoje z łazienkami TV. Większość pokoi posiada własne balkony. Ośrodek posiada własną stołówkę w której przygotowuje smaczne domowe posiłki.

WYŻYWIENIE Posiłki 3 x dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego).
Turnus rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.

WIEK UCZESTNIKÓW
14-18 lat

DZIEŃ 1 Wyjazd z Katowic, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, pierwszy posiłek, zapoznanie się z atrakcjami ośrodka

DZIEŃ 2-10
Realizacja programu pobytu w Mielnie (11 pełnych dni pobytu, 10 nocy). Program jest dostosowany do wieku uczestników i nastawiony na aktywny wypoczynek.

DZIEŃ 11 Ostatni dzień śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, pożegnanie z morzem, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

To wyjazd dla tych którzy nie chcieli lub nie mogli wyjechać w dalekie kraje a chcą się świetnie bawić w swoim gronie. To miejsce gdzie poznacie fajnych ludzi z całej Polski, z którymi będziecie mogli podzielić się rzeczami, które Was kręcą. To przyjaźnie i sympatie na całe życie. Nasi opiekunowie postarają się stworzyć klimatyczny wyjazd i miejsce a Wy będziecie mogli w różny sposób im w tym pomóc.
Nasze propozycje pobytu które wy możecie wzbogacić swoja inicjatywą:
- imprezy z młodzieżówką z różnych zakątków Polski na których możecie bawić się przy Waszych utworach.
- karaoke na wesoło, nie ważne czy masz głos, ważne żebyś spróbował i śmiał się przy tym a wraz z Tobą wszyscy uczestnicy obozu.
- dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas codziennie atrakcje sportowe, siatkówka, kosz, babington i inne rozgrywki, konkurencje. Do wygrania fajne gadżety.
- wieczory na wesoło. Kabarety, kalambury i kawały,
- konkurs na najfajniejszego bloga obozu,
- na plaży uskuteczniamy rekreację i oczywiście słoneczny chillout,
- popołudniami albo gdyby pogoda była byle jaka to czas na gierki i potyczki, planszówki, gry wirtualne i pomysł na zorganizowanie najlepszy escape room.
Wędrówki i przejażdżki na kole.
- Dla chętnych gra terenowa Geocaching,
- Oczywiście tu będą też wycieczki programowe, ale żeby nie było zbyt nudno i za dużo nieciekawych informacji może ktoś z Was używając wyobraźni poprowadzi kawałek opowieści.
Prawda a może Fałsz? Za najlepszą opowieść fajna nagroda.
- Na koniec obozu małe podsumowanie i impreza dla wszystkich uczestników, nagrody i psikusy pożegnalne, wybieramy osobę z największa ilością lików, którą nagrodzimy czym się da.
Pamiętajcie liczy się dobra zabawa, uśmiech i Wasze zadowolenie. Cokolwiek zaproponujecie, aby było bardziej kolorowo, wesoło, ciekawie. Nasi opiekunowie i animatorzy postarają się to wykorzystać.

DODATKOWO W PROGRAMIE

Mielno to najbardziej rozrywkowa nadmorska miejscowość, czas zacząć zabawę.
STREFA IMPREZOWA - SUMMER PARTY! Dla chętnych możliwość wyjścia do dyskotek i klubów muzycznych 16+ (w tym dyskotek plenerowych)
Uczestnictwo w otwartych imprezach – Mielno, nie bez powodu zwane „Polską Ibizą”, latem tętni życiem!
Wycieczka do Kołobrzegu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem,
Wycieczka do ogrodów Hortulus w Dobrzycach, unikatowe miejsce wypoczynku, rozrywki oraz edukacji przyrodniczej z największym labiryntem grabowym na świecie!
Rejs statkiem po morzu, Piesze wycieczki po okolicy, Wizyta w Parku Wodnym Koszalin.

ZWIEDZANIE LATARNI MORSKIEJ W GĄSKACH, która ma ponad 50 m wysokości.
Plażowanie, szkolenie z ratownikiem WOPR, kąpiele w morzu, wędrówki nadmorskie, gry zespołowe,
STREFA IMPREZOWA - SUMMER PARTY!
Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia.

KLUB MUZYCZNY ARENA MIELNO - w okresie wakacyjnym czynny jest codziennie. Obiekt podzielony na główną dużą salę taneczną otoczoną lożami, małą sale barową zaprojektowaną w niepowtarzalnym stylu ,na której znajdują się różnorodne gry zręcznościowe, obszerne podesty z lożami a w nich ekrany plazmowe. W Klubie znajdują się dwa bary ,gdzie każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie. Duży wybór napojów bezalkoholowych. Można tu doskonale bawić się, na imprezach tematycznych, jak i przy różnych nutkach dyskotekowych, które serwują najlepsi dj-e ,koncertach zespołów z pierwszych miejsc list przebojów.
Bilety wstępu do klubów (w zależności od terminu) lub specjalnych imprez od 20 zł/wejście oraz Dyskoteki w plenerze organizowane na terenie Mielna.

Spływ kajakowy – spływ 3-5 godzinny (rzeki Unieść lub Grabowa z Bagiennicą), w tym opieka instruktora i ratownika, wypożyczenie kajaka dwuosobowego, kamizelki ratunkowej, wiosła, transport kajaków + 90 zł

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)