Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Obóz Młodzieżowy - Łeba  

ŁEBA to jedna z najładniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości nad Bałtykiem. Położona na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, który może poszczycić się szerokimi, piaszczystymi plażami, jeziorami w sąsiedztwie lasów oraz unikalnymi ruchomymi wydmami. Zaliczana do obszarów chronionych ze względu na swoje walory uzdrowiskowe i rekreacyjne. Dzięki panującemu tu mikroklimatowi wskazana do leczenia chorób górnych dróg oddechowych. W okolicy znajdują się dobrze oznakowane ścieżki rowerowe, dające możliwość atrakcyjnych wypraw.

W cenie

zakwaterowanie - 10 noclegów w ośrodku Diuna | wyżywienie - 3 posiłki dziennie + podwieczorek | suchy prowiant na drogę powrotną | opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego | realizację programu pobytu - program animacyjny, plażowanie, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, dyskoteki, ognisko | wycieczki rowerowe | wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego | wycieczkę do Łeba Parku Dinozaurów | rejs statkiem | ubezpieczenie NNW Signal Iduna 3000 zł | przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, video) | składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.

CENA NIE ZAWIERA wycieczki fakultatywnej do Trójmiasta + 60 zł

Wycieczki fakultatywne są organizowane przy określonej liczbie chętnych na danym turnusie min. 20 osób

ZAKWATEROWANIE Ośrodek Wypoczynkowy Diuna w Łebie otoczony jest pięknymi sosnami, od plaży oddziela go tylko szeroki pas gęstego, wydmowego lasu. Od centrum miasta i portu dzieli go kilkuminutowy spacer wzdłuż głównego traktu spacerowego Łeby - ulicy Nadmorskiej. Za ośrodkiem przebiega ścieżka prowadzącą do Jeziora Sarbsko, miejsca polecanego przez wędkarzy i windsurferów. Ośrodek położony 300 m od plaży. Zakwaterowanie w pokojach (2-5 os.) z łazienkami, TV i balkonami oraz apartamentami 3+3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji uczestników 3 boiska: 2 boiska do piłki plażowej oraz siłownia zewnętrzna, 2 kręgi ogniskowe, plac zabaw, 3 sale dydaktyczne oraz świetlica zewnętrzna (namiot).

WYŻYWIENIE
Posiłki 3 x dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego). Turnus rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.

WIEK UCZESTNIKÓW

13-17 lat

DZIEŃ 1 Wyjazd autokarem według rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, pierwszy posiłek - obiadokolacja, zapoznanie się z atrakcjami ośrodka „DIUNA"

DZIEŃ 2 - 10 Realizacja programu pobytu w Łebie (11 pełnych dni pobytu, 10 nocy). Program jest dostosowany do wieku uczestników i nastawiony na aktywny wypoczynek.

DZIEŃ 11 Ostatni dzień śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, pożegnanie z morzem, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

Zajęcia organizowane będą przy min. 10 osobach.

W PROGRAMIE

- Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczysz największą piaszczystą pustynię w Środkowej Europie - słynne Ruchome Wydmy, które wiatr przesypuje, co rok o kilka metrów,
- Wycieczka do Łeba Parku - Parku Dinozaurów - dinozaury naturalnej wielkości, grota neandertalczyków, galeria skamielin i minerałów, wioska indiańska, wyścigi pojazdami Flinstonów, Strona www.lebapark.pl
- Rejs statkiem po morzu,
- Wycieczki rowerowe do Nowęcina, nad Jezioro Sarbsko,
- Animacje z wykorzystaniem infrastruktury ośrodka m.in. gry zespołowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, itp.), gry zespołowe, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- Plażowanie, szkolenie z ratownikiem WOPR, kąpiele w morzu, wędrówki nadmorskie, poławianie bursztynu.

Całodniowa wycieczka do Trójmiasta. Program: przejazd do Gdańska - zwiedzanie Starówki, Kościoła Mariackiego, Długiego Targu, PGE Areny (z zewnątrz). Zwiedzanie Gdyni i Sopotu + 60 zł

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)