OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Obóz Młodzieżowy - Kotlina Kłodzka  

Kotlina Kłodzka - to niesamowite miejsce znajdujące się w południowej części województwa dolnośląskiego, gdzie na zamkniętym obszarze otoczonym ośmioma pasmami górskimi możecie znaleźć tajemnicze stare miasta, zamki i przepiękne góry, jaskinie, kopalnie złota, ukryte skarby. Możecie tu zobaczyć jedne z najciekawszych gór w Polsce, gdzie znajdują się skalne ostańce i labirynty Gór Stołowych, Góry Sowie oraz Masyw Śnieżnika. Na terenie Kotliny odkryjecie liczne Zdroje i miasteczka z piękna zabudową.

W cenie

Przejazd autokarem | 9 noclegów w pensjonacie | wyżywienie 3 razy dziennie, prowiant na drogę powrotną | opiekę kadry pedagogicznej, kierownika | wycieczkę autokarową do Kłodzka ze zwiedzaniem Twierdzy Kłodzkiej oraz w Góry Stołowe | wejście na Szczeliniec, Błędnych Skał | zwiedzanie Kudowy | zwiedzanie papierni w Dusznikach | 1 wyjazdy do Aquaparku w Kudowej | spływ pontonowy w Bardzie | gra terenowa Folwark Szyfrów | całodzienna wycieczka do Pragi (zwiedzanie Miasta Hradczany, Stare i Nowe Miasto) | wycieczki górskie: Góry Bystrzyckie i Orlickie | opieka medyczna - pielęgniarka na miejscu + lekarz na telefon | ubezpieczenie NNW 3000 zł + ubezpieczenie podczas wycieczki zagranicznej: KL 10 000 Euro, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł | składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

DODATKOWO PŁATNE (obligatoryjnie): Obowiązkowo 200 koron na bilety wstępu na Zamek Praski oraz przewodnika lokalnego | świadczeń nie zawartych w ofercie.

ZAKWATEROWANIE w PENSJONAT LISSA dysponuje 170 miejscami noclegowymi w pokojach 2-5 osobowymi z łazienkami. Każdym pokój posiada telewizor oraz bezprzewodowy Internet. W ośrodku znajduje się sala wielofunkcyjna. Ośrodek znajdujący się na granicy Parku Narodowego Gór Stołowych, niedaleko od głównych atrakcji Kotliny Kłodzkiej. Strona obiektu: http://osrodeklissa.pl/

WYŻYWIENIE 3 razy dziennie śniadanie, obiad, kolacja oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.

DZIEŃ 1 Wyjazd w kierunku Kotliny Kłodzkiej. Przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w ośrodku, obiad. Zapoznanie się z terenem i grupą. Przedstawienie programu...co i kiedy robimy, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 2 Śniadanie. Wędrówka w kierunku Parku Narodowego Gór Stołowych, zajęcia w terenie "Leśny Człowiek". Powrót do ośrodka na obiad.

DZIEŃ 3 Wycieczka do stolicy Kotliny, jednego ze starszych miast - Kłodzka. Zwiedzanie miasta i włóczęga po podziemiach Twierdzy Kłodzkiej. Powrót do ośrodka na obiad, zajęcia integracyjne w ośrodku, kolacja, dyskoteka.

DZIEŃ 4 Tajemnicy Folwarku Szyfrów:

- Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Uczestnicy przepłyną pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, który od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich.
- Zagubieni w czasie – tajemnica Folwarku Szyfrów. Lubisz wyzwania? Pasjonują cię tajemnice i łamigłówki? Ciekawią cię opowieści, które nigdy nie znalazły swojego zakończenia? Wciągają cię sekrety na miarę Enigmy? Masz ochotę cofnąć się w czasie?

DZIEŃ 5 Po śniadaniu spacer górski do Dusznik. Zajrzymy do starej papierni, gdzie zobaczycie jak się robi papier techniką czerpaną. Wpadniemy do Parku Zdrojowego, żeby spróbować miejscowych przysmaków. Powrót na obiad. Zajęcia terenowe. Kolacja.

DZIEŃ 6 Wczesne Śniadanie. Pobranie suchego prowiantu. Wyjazd na całodzienną wycieczkę do jednej z najpiękniejszych europejskiej stolicy Pragi. Spacer z przewodnikiem przez najciekawsze miejsca Pragi - Zamek Hradczany, Mala Strana, Most Karola, Stare i Nowe Miasto. Powrót na kolacje do ośrodka.

DZIEŃ 7 Śniadanie. Zajęcia w ośrodku, integracja, gry zespołowe, obiad. Wyjazd do Aquaparku w Kudowie. Spacer po parku zdrojowym. Powrót na kolację. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

DZIEŃ 8 Śniadanie, pobranie suchego prowiantu, wyprawa do najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych gór Kotliny Kłodzkiej - Gór Stołowych. Wejście do schroniska na Szczelińcu i zwiedzanie tajemniczego miejsca - Wambierzyce. Muzeum zapomnianych zawodów. Konkurs na najciekawsze zdjęcie „Skalne”, powrót na obiad. Rozstrzygnięcie konkursu, kolacja.

DZIEŃ 9 Dzień Gier i Zabaw, wspólne działania i planszówki, gry sportowe, przebierańce, obiad. Odkrywanie tajemnic okolicy.. Gra Geocaching, kolacja. Zabawa do wieczora.

DZIEŃ 10 Śniadanie, wycieczka górska i odkrywanie Błędnych Skał. Labirynt skalny, spróbuj z niego wyjść! Powrót na obiad. Podsumowanie pobytu, nagrody, podziękowania, rozstrzygnięcie konkursów.... po prostu jest Super. Kolacja....i zielona noc.

DZIEŃ 11 Śniadanie, pobranie suchego prowiantu. Wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną.

Do Pragi wymagany jest aktualny dokument tożsamości paszport lub dowód osobisty!

WIEK UCZESTNIKÓW

13-18 latOBÓZ JĘZYKOWY Naucz się z nami wykorzystać praktycznie zdobytą już wiedzę!
Obozy językowe to idealne miejsce, gdzie będziesz miał możliwość praktycznego ćwiczenia języka z naszą wyspecjalizowaną kadrą! Pomożemy Ci rozwinąć umiejętność swobodnego komunikowania się na co dzień.
Wykorzystaj język angielski w życiowych sytuacjach np. podczas tej podróży!
Czekają Cię gry językowe, ciekawe projekty, językowa gra terenowa i wiele zróżnicowanych zajęć. Codzienna praca w swojej grupie oraz w całości spędzony czas w środowisku anglojęzycznym.
Nauka języka angielskiego nie musi być nudną lekcją w szkolnej ławce, zmień to na świetną zabawę!

W PROGRAMIE
- codziennie zajęcia języka angielskiego w swojej grupie językowej, czas w środowisku anglojęzycznym
- szlifowanie swoich umiejętności
- zastosowanie w praktyce zdobytej już wiedzy
- ćwiczenie poprzez gry i zabawę swobodnego komunikowania się na co dzień w terenie
- gry i zróżnicowane zabawy z wykorzystaniem języka angielskiego: kalambury, gra terenowa, quziy
- Social Time, czas na wspólne rozmowy i komunikowanie się w języku angielskim
- zajęcia grupowe mające na celu ćwiczyć dyskusje, swobodne konwersacje uczestników
- praca z doświadczonymi lektorami języka angielskiego/nauczycielami języka angielskiego.

WIEK UCZESTNIKÓW

10-18 lat

Bielsko-Biała, dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 08:45 – 80 zł, Częstochowa, McDonald’s, ul. Wojska Polskiego, 08:15 – 80 zł, Jastrzębie Zdrój, dworzec autobusowy Arki Bożka, ul. Podhalańska, 07:45 – 70 zł, Kielce, dworzec PKP, zatoczki Plac Niepodległości 06:30 – 100 zł, Kraków, koło stadionu Cracovii ul. Kałuży, 08:15 – 60 zł, Łódź, dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy, 05:45 – 110 zł, Opole, McDonalds/Stacja BP, ul. Wrocławska 11:45 – 0 zł, Piotrków Trybunalski, Stacja benzynowa AVIA, ul. Sikorskiego 52, 07:00 – 100 zł, Pszczyna, plac za Kauflandem, ul. Broniewskiego 09:00 – 60 zł, Rybnik, stacja BP/McDonald, ul. Budowlanych 08:15 – 60 zł, Tychy, stacja BP koło Browaru, ul. Katowicka, 09:15 – 50 zł, Warszawa, parking PKiN obok Metro Centrum ul. Marszałkowska 03:45 – 120 zł, Wrocław, parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza 10:00 – 60 zł.

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)