OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Majówka 2021 w Czarnogórze  

Położony w spokojnej części pięknego wybrzeża perłowego Čanj. Jego usytuowanie w cichym i odosobnionym miejscu daje możliwość regeneracji oraz zapewnia warunki do przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku. Čanj jest atrakcyjną, kameralną, miejscowością położoną między Petrovac i Sutomore, w małej zatoce, odizolowanej od głównych dróg. Lokalizacja w centralnej części Czarnogóry daje również możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.


Wyjazd do części krajów wiąże się z koniecznością wykonania odpowiednich testów zdrowotnych, posiadaniem zaświadczenia o szczepieniu, wypełnieniem odpowiednich formularzy lokalizacyjnych, dopełnieniem innych procedur. Podróżny zobowiązany jest do zapoznania się z aktualnymi regulacjami na https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

W cenie

4 noclegi w hotelu Adria| transport nowoczesnym autokarem | wyżywienie: śniadania i obiadokolacje | Ubezpieczenie KL 15000 EUR (Obejmuje zachorowania na COVID-19) , NNW 3000 EUR, bagaż 300 EUR | opieka pilota | wycieczka BUDAPESZT | wycieczka BOKA KOTORSKA | wycieczka PODGORICA - spacer z pilotem po stolicy Czarnogóry | gratisy w ramach Śnieżynkowej Promocji

DODATKOWO PŁATNE (obligatoryjnie): Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10zł/osoba | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10zł/osoba (bezzwrotny w przypadku rezygnacji z imprezy) | Opłata noclegowa - 1,00 EUR osoba/doba (pobierana podczas zakwaterowania), rejs statkiem po Zatoce Kotorskiej - 15 EUR/ osoba

DODATKOWO PŁATNE (opcjonalnie): wycieczka Stary Bar i Jezioro Szkoderskie ok. 28 EUR, wycieczka Albania ok. 30 EUR | Wybór miejsca w autokarze - 40zł/osoba


Dzień 1 (29.04): Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd do Budapesztu (czas przejazdu ok. 7 godzin). Spacer po mieście: Wzgórze Zamkowe, Kościół św. Macieja, Baszta Rybacka, z malowniczym widokiem na zabytki Budapesztu, Zamek Królewski. Przejazd w dalszą trasę do Czarnogóry.

Dzień 2 (30.04): Przyjazd w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 (01.05): Śniadanie. Wypoczynek lub dla osób chętnych wycieczka do Starego Baru oraz rejs po Jeziorze Szkoderskim (ok. 28 EUR). Stary Bar - niegdyś potężne miasto konkurujące w swych wpływach z Dubrownikiem, obecnie przez niektórych nazywane „miastem ruin i duchów”. Wśród ruin twierdzy starożytnego Antivaru zobaczymy: pozostałości kościoła św. Mikołaja, kościoła św. Wenerandy z XV wieku, pałac biskupów z XII wieku, przekształcony w twierdzę. Przejazd do miejscowości Virpazar, gdzie rozpoczyna się rejs łódką po malowniczym Jeziorze Szkoderskim. Park Narodowy Jeziora Szkoderskiego jest miejscem gniazdowania wielu gatunków ptaków, w tym także pelikanów. Podczas rejsu zatrzymamy się w wiosce rybackiej Krnjice, na typowy czarnogórski lunch (zupa rybna, główne danie rybne plus dodatki, soki, woda, wino). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 (02.05): Śniadanie. Wycieczka BOKA KOTORSKA. Przejazd do Budvy – przez niektórych określanej żartobliwie „Miami Czarnogóry”. Latem staje się jednym z najbardziej popularnych kurortów wypoczynkowych. Miasto posiada klimatyczną Starówkę otoczoną murami przez Wenecjan w XV w. Zwiedzanie: Cytadela, Kościół św. Jana Chrzciciela, cerkwie: św. Trojcy i św. Sawy. Przejazd do Kotoru – miasta o niezwykłym średniowiecznym klimacie, otoczonego z trzech stron masywami górskimi. Zwiedzanie: Katedra sw. Tryfona, Kościół Św. Klary, cerkiew św. Mikołaja. Przepłynięcie łódką na wyspę Matki Boskiej na Skale, sztucznie usypanej przez miejscowych rybaków, zwiedzanie kościoła. Przepłynięcie do Perastu (obowiązkowa opłata 15 EUR). W drodze powrotnej do hotelu krótki postój przy punkcie widokowym na wyspę św. Stefana – znaną z urokliwych czarnogórskich pocztówek. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 (03.05): Śniadanie. Wypoczynek lub dla chętnych całodniowa wycieczka do Albanii (ok. 30 EUR). Wczesne śniadanie - przejazd do Szkodry – największego miasta zlokalizowanego po albańskiej stronie Jeziora Szkoderskiego. Zwiedzanie starówki, meczetu. Przejazd do Kruja – potocznie nazywanego „albańskim Krakowem”. Początki miasta sięgają IX w. Zwiedzamy „żółty zamek” z muzeum Skanderberga oraz muzeum etnograficzne. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 (04.05): Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do PODGORICY. Miasto zostało niestety prawie całkowicie zniszczone podczas II wojny światowej. Wśród nielicznych zabytków odnowionych pozostał: Sobór Zmartwychwstania Pańskiego, wieża Zegarowa. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 7 (05.05): Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Region

Czarnogóra/Čanj

Położenie

  • Ok. 200 m miejscowy deptak
  • Ok. 7 km Sutomore
  • Ok. 30 km Budva

Plaża

  • Ok. 200 m miejscowy deptak
  • Ok. 7 km Sutomore
  • Ok. 30 km Budva

Hotel

  • Ok. 200 m miejscowy deptak
  • Ok. 7 km Sutomore
  • Ok. 30 km Budva

Pokoje

Pokoje standard:
TV SAT, łazienka, balkon, mała lodówka, klimatyzacja, dostępne bezpłatne wifi. Pokoje mają widok na morze lub na wzgórze.

Wyżywienie

  • Śniadania serwowane: zimne i ciepłe dania, kawa, herbata, sok, obiadokolacje serwowane (zupa, danie główne). Potrawy lokalnej zróżnicowanej śródziemnomorskiej kuchni.

Internet

Bezpłatne wi-fi

Lokalna kategoria

2*

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)