Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Sylwester W Pradze 2023/2024  

Taka okazja tylko raz w roku! Urzekająca stolica Czech w sylwestrowym wydaniu oczaruje Was magiczną atmosferą i malowniczymi widokami. Oprócz gwarantowanej, najlepszej zabawy w tym szczególnym czasie będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. Hradczany, Most Karola, czy Zamek Królewski.

DZIEŃ 1: Wyjazd z miejsca zbiórki wg rozkładu jazdy. Przejazd do Pragi, zwiedzanie m.in.: m.in. Nowe Miasto - plac św. Wacława z gmachem Muzeum Narodowego i pomnikiem patrona placu, Obecni Dum, Brama Prochowa, ulica Celetna, Dom pod Czarną Madonną, kościół NMP przed Tynem, Rynek Starego Miasta - średniowieczny Ratusz ze słynnym zegarem Orloj, kościół św. Mikołaja, pomnik Jana Husa, pałac Kinskich, spacer przez Mały Rynek i ulicą Karlową do Klementinum i na Most Karola. Przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 2: Śniadanie. Zwiedzanie Pragi: klasztor Strahowski z biblioteką (zwiedzanie z zewnątrz), Plac Hradczański, Hradczany, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, Plac Loretański z pałacem Czerninów, pomnikiem Benesza i Praską Loretą, Mała Strana z bazyliką św. Mikołaja oraz ogrody i Pałac Wellsteina. Czas wolny. Wieczorem w hotelowej restauracji Wieczór Sylwestrowy (obiadokolacja w formie bufetu, muzyka mechaniczna).Istnieje również możliwość powitania Nowego Roku na ulicach Starego Miasta lub przy Moście Karola (we własnym zakresie). Nocleg.

DZIEŃ 3: śniadanie. Dalsze zwiedzanie: Przejazd do żydowskiej dzielnicy Józefów. Dzielnica żydowska jest bardzo dobrze zachowana, znajdują się tutaj synagogi oraz cmentarze, całość w nienagannym stanie. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

UWAGA
Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się w większości z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do danego obiektu. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji.

*Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie.
** W przypadkach niezależnych od organizatora (zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.

W CENIE

Transport autokarem | 2 noclegi w Hotelu Valnovka w okolicy Pragi | Wyżywienie: 2 x śniadanie, 1 x wieczór sylwestrowy w hotelu połączony z obiadokolacją w bufecie i muzyką mechaniczną | Ubezpieczenie KL 20000 EUR (w tym Choroby Przewlekłe ) , NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR | Opieka pilota | Realizacja programu | Wstęp na basen (grupowa rezerwacja na 3 h dziennie, w oparciu o hotelowy grafik) | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/osoba i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os.


DODATKOWO PŁATNE (obligatoryjnie): Opłaty administracyjna 30 EUR (zestawy słuchawkowe, opłaty lokalne, przewodnik w 2 dniu ok. 4 h).

DODATKOWO PŁATNE (opcjonalnie): Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 40 zł / osoba.

Bilety wstępu do obiektów turystycznych w czasie wolnym:
Hradczany (trasa B) 250 CZK
Kościół św. Mikołaja 100 CZK
Ratusz Staromiejski 250 CZK
Loretta 180 CZK
Rejs statkiem po Wełtawie 250 CZK
Wieża TV Żiżkov 250 CZK

Hotel Valnovka *** jest to 3 gwiazdkowy ośrodek umiejscowiony ok. 35 km od Pragi. Posiada on strefę fitness oraz wellness, a także restaurację hotelową.

Udogodnienia hotelu
- Sauna* (dla maks 6 osób)
- Basen kryty* (12,5 x 5 m) o głębokości 130 cm
- Sala Fitness*
- Restauracja
- Bar
* za dodatkową opłatą

GODZINY WYJAZDU:

- Autokar (klimatyzacja, barek, WC). Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem. Postoje organizowane są co około 3- 4,5 godziny

Orientacyjne godziny i przykładowe miejsca wyjazdów:

Wrocław 02:30 (Dworzec Polbus ul. Sucha 1),
Kraków 04:00 (MDA ul. Bosacka 18 (Górna płyta))
Katowice 06:00 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5)
Zabrze 06:20 (Stadion Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81)
Gliwice 06:45 (parking przy McDonald’s, Europa Centralna)
Żory 07:00, (Harcerzy Buchalików 64 Żory)

  • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
  • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
  • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
  • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
  • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)