Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Sylwester w Paryżu 2023/2024  

Paryż to miasto miłości, pięknej architektury, sztuki i pysznego jedzenia. Podczas wycieczki do miasta zakochanych zobaczymy najpiękniejsze i najbardziej znane zabytki na całym świecie między innych Katedrę Notre Dame, Louvre i wizytówkę całej Francji: Wieżę Eiffla.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:


DZIEŃ 1:
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy, Francję.

DZIEŃ 2:
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. W tym dniu zwiedzimy wizytówkę Paryża oraz symbol całej Francji - Wieżę Eiffla. Jest najwyższą budowlą w Paryżu, a w momencie powstania była najwyższą budowlą na świecie. „Żelazna dama”, bo tak też mówi się na wieżę, stoi w zachodniej części miasta, nad Sekwaną, na północno-zachodnim krańcu Pola Marsowego.
Następnie Louvre. Dawny pałac królewski, a obecnie jedno z największych i najchętniej odwiedzanych muzeów sztuki na świecie, w którym można zobaczyć między innymi rzeźbę „Venus z Milo”, czy najsłynniejszy obraz Da Vinciego „Mona Lisę”. Czas wolny.
Spacer reprezentacyjną aleją w Paryżu - Champs Elysees. Ostatnim punktem programu będzie Arc de Triomphe (Łuk Triumfalny) stojący na placu Charlesa de Gaulee’a. Pod łukiem od 1921 roku znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza. Nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Ciąg dalszy zwiedzania Paryża. W dniu trzecim zwiedzanie zaczniemy od Pałacu Inwalidów znajdującym się na lewym brzegu Sekwany. Od początku istnienia służył jako szpital i pensjonat dla inwalidów wojennych. Kolejną destynacją tego dnia będzie Dzielnica Łacińska. Uniwersytecka dzielnica Paryża, w której znajduje się między innymi Uniwersytet Sorbona, Panteon i Pałac Luksemburski (siedziba francuskiego Senatu). Dzielnica ta słynie z kafejek pełnych studentów oraz wielkiej ilości znajdujących się w niej księgarń. Île de la Cité. Jedna z dwóch wysp znajdujących się na Sekwanie w centrum Paryża. Na wyspie wzniesiono ołtarz bogów celtyckich, na których postawiona została Katedra Notre-Dame, która jest główną atrakcją wyspy. Na wyspie zobaczymy również Palais de Justice (Pałac Sprawiedliwości), czyli zespół budynków od początku istnienia stanowiący siedzibę najważniejszych organów wymiaru sprawiedliwości we Francji. Kolejną atrakcją tego dnia będzie Rejs statkiem spacerowym po Sekwanie. Jest to atrakcja za dopłatą dla osób chętnych, który zaoferuje nam przepiękne widoki na między innymi Notre Dame i Musee d’Orsay oraz odkryje przed nami historię i architekturę Paryża. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4:
Spacer po wzgórzu Montmartre, z którego rozpościera się przepiękna panorama miasta. Ostatnim punktem zwiedzania będzie Bazylika Sacré-Cœur (Bazylika Najświętszego Serca). Czas wolny.
O godzinie 19:00 przejazd w stronę Polski. Przejazd przez Francję, Niemcy.

DZIEŃ 5:
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

UWAGA:
Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do danego obiektu. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji. Możemy dokonać takiej rezerwacji w Państwa imieniu na podstawie zgłoszenia mailowego.
*
Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie. Poruszanie się po Paryżu podczas realizacji programu , z racji charakteru miasta, odbywa się głównie komunikacją miejską (głownie metrem).
**
W przypadkach niezależnych od organizatora (zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.
W CENIE

Transport autokarem | Wyżywienie BB (2 x śniadanie w formie bufetu) | Zakwaterowanie w hotelu Campanile Roissy CDG *** - 2 noclegi | Ubezpieczenie KL 20000 EUR, NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR | Opieka pilota | Realizacja programu | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os, Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os.

CENA NIE ZAWIERA (obligatoryjnie): Opłata administracyjna - 50EUR/os - płatne na miejscu | Metro - 25EUR/os.

CENA NIE ZAWIERA (opcjonalnie): Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 40 zł/osoba | Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (na życzenie):
- Wieża Eiffla - ok. 28 EUR/os.
- Rejs po Sekwanie - ok. 18 EUR/os.
- Luwr - ok. 20€/os.
- St Chapelle - ok. 12€/os.
- Łuk Triumfalny - ok. 13€/os.
- Pałac Inwalidów - ok. 13€/os.

*Podane ceny biletów są orientacyjne, mogą ulec zmianie.
- Autokar (klimatyzacja, barek, WC).
- Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.
- Postoje organizowane są co około 3- 4,5 godziny.

Orientacyjne godziny i przykładowe miejsca wyjazdów:

Kraków 09:00 (MDA ul. Bosacka 18 (Górna płyta)),
Bielsko-Biała 09:00 (Dworzec PKS ul. Warszawska (Dolna płyta)),
Pszczyna 09:15 (Hotel Imperium ul. Bielska 54),
Katowice 10:30 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5),
Zabrze 10:50 (Stadion Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81),
Gliwice 11:15 (Parking przy McDonald’s, Europa Centralna),
Wrocław 14:00 (Stacja Paliw Orlen, A4, 55-075 Bielany Wrocławskie ),
Opole 12:00 (trasa A4) - MOP Młyński Staw na A4, ul. Rzędziwojowice 61
  • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
  • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
  • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
  • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
  • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)