Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Tulipany Na Browarze  


Keukenhof + Haga + Amsterdam + Browar - Heineken Experience

Lubicie wiosnę ? My również !
Zapraszamy na spacer po oszałamiającym kolorami, największym wiosennym ogrodzie świata - Keukenhof. Tulipany w niezliczonej ilości i odmianach, hiacynty rozsiewające urok i cudowny zapach. Prawdziwy kwiatowy zawrót głowy.

Aby przewietrzyć głowę po tej ferii barw, zabierzemy Was nad morze - do Scheveningen, a następnie do Den Haag (Hagi) - administracyjnej stolicy Holandii. To tutaj swe siedziby mają rząd, parlament i rodzina królewska, a także większość ambasad oraz Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości.

Będąc w Holandii oczywiście nie można odmówić sobie zwiedzenia Amsterdamu.
Poza miejscami, które absolutnie trzeba zobaczyć warto poczuć klimat tego różnorodnego miasta.
Czy wiecie, że Polacy mają swój wkład w jego budowaniu? Niegdyś domy w Amsterdamie stawiane były na drewnianych, dębowych słupach ze względu na podmokły teren. Jednym z takich "domów" jest ten przy Placu Dam - Pałac Królewski. Dębowe pale pochodziły między innymi z Polski.

Amsterdam to miasto rowerów. Sami nie wiemy co robi większe wrażenie - to, że corocznie w kanałach Amsterdamu ląduje około 25 tysięcy (ale tylko około 7-8 tysięcy jest wyławianych) czy ogromne ilości tych pojazdów stłoczone na parkingach rowerowych, które robią wrażenie na każdym poza Holendrami.

Jeśli ktoś nie zaopatrzy się w cebulki tulipanów w Keukenhof to warto zajrzeć w Amsterdamie na pływający targ kwiatowy. Niegdyś pływające kwiaciarnie dostarczały produkty klientom, a w tej chwili na stałe przycumowane do brzegu kanału Singel sklepiki tworzą kolorowy targ. Czasami można również zaopatrzyć się tam w tradycyjne holenderskie obuwie - chodaki. Warto też odwiedzić jeden z tradycyjnych sklepów z serami - Holendrzy zdecydowanie wiedzą jak robić sery :)

Na koniec zabierzemy Was na Heineken Experience - odwiedzimy dawny browar jednego z najbardziej znanych piw na świecie.


Dzień 1 13.04

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd tranzytowy.


Dzień 2 14.04

Zwiedzanie zaczynamy od ogrodu kwiatowego Keukenhof uważanego za najpiękniejszy wiosenny ogród świata. Co roku w parku o powierzchni 32 ha, zakwita ok. 7 milionów kwiatów cebulkowych. Tulipany w 100 odmianach oraz inne kwiaty takie jak: hiacynty, żonkile, narcyzy. Czas wolny.

Przyjazd do Hagi – siedziby holenderskiego rządu, parlamentu oraz króla. Podczas spaceru zobaczymy między innymi: Binnenhof – zespół domów parlamentu z XIII-wieczną salą Rycerską Ridderzaal, Pałac Królewski, stary ratusz i nowy ratusz oraz przykłady nowoczesnej zabudowy. Następnie przejazd do Scheveningen nadmorskiego kurortu i dzielnicy Hagi z szeroką plażą i ogromnym molo.

Przejazd do hotelu Ibis koło lotniska Shipol, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3 15.04

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu.

Przejazd do Amsterdamu na Museumplein i zwiedzanie miasta, spacer w pobliże Placu Dam z Pałacem Królewskim i ulicą Damrak. Czas wolny połączony z ewentualną indywidualną wizytą w Dzielnicy Czerwonych Latarni (Red Light District). Podczas spaceru po mieście mijać będziemy lokalne sklepiki z tradycyjnymi holenderskimi serami. Następnie zwiedzanie w strefie XVII-wiecznych kanałów tzw. Grachtengordel, ograniczonej ulicami Nassaukade, Stadhouderskade, Mauritskade, Piet Heinkade i De Ruiterkade. Na koniec zapraszamy na interaktywne zwiedzanie Heineken Experience połączone z degustacją (atrakcja tylko dla osób powyżej 18 rż). Po zwiedzaniu dla chętnych rejs po kanałach z językiem polskim statkiem Lovers ok. 13 EUR/ osoba.

Wyjazd w kierunku Polski i przejazd nocny przez Niemcy.

Dzień 4 16.04

Przyjazd do Polski

*Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie.

W CENIE:

1 nocleg w Ibis Budget koło Amsterdam Shipol - pokoje 2,3 – osobowych z łazienką|transport autokarem|wyżywienie: 1 x śniadanie, |opieka pilota/przewodnika wycieczek| Ubezpieczenie KL 20000 EUR (w tym Choroby Przewlekłe do 20% sumy ubezpieczenia KL) , NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR |realizacja programu| obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny- 10 zł/ osoba |obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł /osoba (bezzwrotny w przypadku rezygnacji z imprezy).

DODATKOWO PŁATNE - obligatoryjnie: Opłata administracyjna 60 € / osoba (zestawy słuchawkowe, bilet wstępu Ogrody Keukenhof, Heineken Experience, przewodnik Amsterdam)

DODATKOWO PŁATNE - opcjonalnie: Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 40 zł / osobaZakwaterowanie:
1x nocleg w Ibis Budget koło Amsterdam Shipol - pokoje 2,3 – osobowych z łazienką

Wyżywienie:
1 x śniadanie
 • Autokar (klimatyzacja, DVD, WC)
 • Postoje organizowane są co około 3-4,5 godziny
 • Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.
 • Bagaż autokarowy:
  - podręczny - jedna sztuka do 5 kg na osobę,
  - zasadniczego - jedna sztuka do 20 kg na osobę w wymiarach oscylujących w granicach zwyczajowych norm (80 x 60 x 30cm).
  Turyści, podróżujący razem mogą zabrać jeden wspólny większy bagaż dla 2 osób.
 • Orientacyjne godziny i przykładowe miejsca wyjazdów:
 • Katowice 18:00 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5),
 • Opole 19:30 (trasa A4) MOP Młyński Staw na A4, ul.Rzędziwojowice 61-powrót na stację po drugiej stronie),
 • Wrocław 20:30 (Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie).

 • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
 • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
 • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
 • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
 • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:


Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)