Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Mio Amore Roma  

“Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”.
Wieczne miasto zaskakuje swoim pięknem, urzeka architekturą oraz sztuką. Zabytków jest tutaj całe mnóstwo. Najpopularniejszymi atrakcjami turystycznymi Rzymu są Koloseum, Forum Romanum, Panteon, Most i Zamek Św. Anioła, Schody Hiszpańskie czy Fontanna di Trevi. My również mamy w planie zobaczyć te miejsca. Miłośnicy włoskiej kuchni będą w raju, bo w czasie wolnym, podczas przechadzek pięknymi uliczkami na każdym rogu spotkać można urocze restauracje, kawiarnie czy winiarnie. Czy jest lepsze miejsce, w którym można skosztować włoskich specjałów takich jak pizza, spaghetti czy tiramisu? Nie! Koniecznie musicie spróbować tych dań w stolicy Włoch. Zwiedzimy również Stolicę Apostolską, a w niej przejdziemy się Placem św. Piotra do Bazyliki, w której znajdziemy jedno z najsłynniejszych dzieł Michała Anioła ‘’Pieta’’. Miłośników sztuki zapraszamy na wieczorny spacer po dzielnicy artystów- Trastevere, gwarantujemy, że pochłonie was ten wspaniały labirynt.
Zapraszamy Państwa na podróż po tym niezwykłym, pełnym tajemnic mieście.



1. DZIEŃ: zbiórka na lotnisku Kraków Balice ok. 2h przed wylotem, odprawa, wylot.

Przejazd z lotniska Fiumicino do hotelu w centrum Rzymu autobusem liniowym, pozostawienie bagaży, przejście na włoskie śniadanie (we własnym zakresie) w okolicach hotelu.
11:30 - spotkanie z przewodnikiem pod Colosseum. Zwiedzimy (z zewnątrz): Colosseum, zajrzymy na Forum Romanum, przejdziemy Via Imperiali na Kapitol, przejdziemy na Plac Wenecki, zachwycimy się Fontanną di Trevi, wejdziemy na Schody Hiszpańskie, następnie czas wolny a po nim powrót do hotelu na krótki odpoczynek.
Ok. 19:00 - wieczorne wyjście w okolice Campo di Fiori na kolację (płatna we własnym zakresie, możliwość zamówienia stolików wspólnie) bądź czas wolny (do wyboru).

2. DZIEŃ: włoskie śniadanie.
9:00 - przejazd do Watykanu, zwiedzimy: Bazylikę Św. Piotra, przejdziemy pod Zamek Anioła, zaś Mostem Anioła przejdziemy na Piazza Navona oraz pod Pantheon, czas wolny na skosztowanie 150 gatunków lodów bądź najlepszą kawę w Rzymie. Następnie przejście spacerem na Trastevere - dzielnicę artystów, czas wolny, powrót do hotelu na krótki odpoczynek.
Ok. 19.00 - możliwość przejazdu do restauracji np. MASTO na wspólna kolację połączoną z degustacją rzymskich specjałów oraz win (płatne dodatkowo ok. 25 EUR/ osoba) bądź czas wolny na kolację w centrum Rzymu.

3. DZIEŃ: włoskie śniadanie , pozostawienie bagażu w hotelu.
9:00 - wyjście do Matki Wszystkich Kościołów Świata i Miasta czyli do Bazyliki Św. Jana na Lateranie, przejazd metrem do Bazyliki Św. Pawła za Murami, powrót do centrum - przejście do Bazyliki Santa Maria di Cosmedin (Usta Prawdy) , przejście Dzielnicą Żydowską na Campo di Fiori, czas wolny.
Ok. 17:00 - powrót do hotelu, zabranie bagaży - wyjazd na lotnisko.


UWAGA
Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się w większości z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do danego obiektu. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji.


*Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie.
** W przypadkach niezależnych od organizatora (zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.

W CENIE
2 noclegi (w terminie 12.05- 14.05.2023 w Hotelu Marisa*** tuż obok Dworca Termini) | taksa klimatyczna | wyżywienie (2x śniadania włoskie) | przelot samolotem | transfer z/na lotnisko autokarem liniowym |przewodnik w Rzymie ok. 4h | transport po Rzymie metrem | opieka pilota | program zwiedzania I Ubezpieczenie KL 20000 EUR (w tym Choroby Przewlekłe do 20% sumy ubezpieczenia KL) , NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR

DODATKOWO PŁATNE - obligatoryjnie: opłata administracyjna 50 EUR za os. (płatne u pilota).

DODATKOWO PŁATNE - opcjonalnie: bilety wstępu do poszczególnych atrakcji - ceny orientacyjne (mogą ulec zmianie) min: kolacja połączona z degustacją w drugim dniu pobytu - ok. 25 EUR
bilety wstępu do poszczególnych atrakcji: Colosseum, w zależności od wybranej opcji 18-24 EUR, Muzea Kapitolińskie 15 EUR, Zamek Św. Anioła 14 EUR, Galeria Borghese 20 EUR, Katakumby Św.Kaliksta bądż Św.Sebastiana 8 EUR (należy doliczyć dojazd autobusem miejskim 1,5 EUR w jedną stronę ), Muzea Watykańskie - tylko z wcześniejszą rezerwacją.

w terminie 06.10-08.10.2023 Zakwaterowanie: Hotel Mariano***

Wyżywienie: 2x śniadania włoskie
Transport:

- Na lotnisko należy zgłosić się minimum 2 godziny przed planowaną godziną wylotu.
- Godziny wylotów mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo 1-2 dni przed wylotem.
- Orientacyjne godziny wylotów:

W6 5061 2023-05-12 05:45 Kraków (KRK) Rome Fiumicino (FCO)
W6 5062 2023-05-14 20:10 Rome Fiumicino (FCO) Kraków (KRK)

Bagaż:

  • W cenie mały bagaż podręczny o wymiarach 40x30x20cm na osobę.
Bagaż rejestrowany do 10kg (149x119x171cm) - ok. 250zł w dwie strony na osobę
Bagaż rejestrowany do 20kg (149x119x171cm)– ok. 350zł w dwie strony na osobę
Linie lotnicze nie gwarantują miejsc obok siebie


  • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
  • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
  • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
  • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
  • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)