Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Mio Amore Roma  


W cenie

2 noclegi w Hotelu Marisa*** tuż obok Dworca Termini w terminie 12.05- 14.05.2023 | taksa klimatyczna | wyżywienie (2x śniadania włoskie) | przelot samolotem | transfer z/na lotnisko autokarem liniowym |przewodnik w Rzymie ok. 4h | transport po Rzymie metrem | opieka pilota | program zwiedzania I Ubezpieczenie KL 15000 EUR (Obejmuje zachorowania na COVID-19), NNW 3000 EUR, bagaż 300 EUR

DODATKOWO PŁATNE (obligatoryjnie): opłata administracyjna 50 EUR za os. (płatne u pilota).

DODATKOWO PŁATNE (opcjonalnie): bilety wstępu do poszczególnych atrakcji - ceny orientacyjne (mogą ulec zmianie) min:
kolacja połączona z degustacją w drugim dniu pobytu - ok. 25 EUR
bilety wstępu do poszczególnych atrakcji: Colosseum, w zależności od wybranej opcji 18-24 EUR, Muzea Kapitolińskie 15 EUR, Zamek Św. Anioła 14 EUR, Galeria Borghese 20 EUR, Katakumby Św.Kaliksta bądż Św.Sebastiana 8 EUR (należy doliczyć dojazd autobusem miejskim 1,5 EUR w jedną stronę ), Muzea Watykańskie - tylko z wcześniejszą rezerwacją.


1. DZIEŃ: zbiórka na lotnisku Kraków Balice ok. 2h przed wylotem, odprawa, wylot.

Przejazd z lotniska Fiumicino do hotelu w centrum Rzymu autobusem liniowym, pozostawienie bagaży, przejście na włoskie śniadanie (we własnym zakresie) w okolicach hotelu.
11:30 - spotkanie z przewodnikiem pod Colosseum. Zwiedzimy (z zewnątrz): Colosseum, zajrzymy na Forum Romanum, przejdziemy Via Imperiali na Kapitol, przejdziemy na Plac Wenecki, zachwycimy się Fontanną di Trevi, wejdziemy na Schody Hiszpańskie, następnie czas wolny a po nim powrót do hotelu na krótki odpoczynek.
Ok. 19:00 - wieczorne wyjście w okolice Campo di Fiori na kolację (płatna we własnym zakresie, możliwość zamówienia stolików wspólnie) bądź czas wolny (do wyboru).

2. DZIEŃ: włoskie śniadanie.
9:00 - przejazd do Watykanu, zwiedzimy: Bazylikę Św. Piotra, przejdziemy pod Zamek Anioła, zaś Mostem Anioła przejdziemy na Piazza Navona oraz pod Pantheon, czas wolny na skosztowanie 150 gatunków lodów bądź najlepszą kawę w Rzymie. Następnie przejście spacerem na Trastevere - dzielnicę artystów, czas wolny, powrót do hotelu na krótki odpoczynek.
Ok. 19.00 - możliwość przejazdu do restauracji np. MASTO na wspólna kolację połączoną z degustacją rzymskich specjałów oraz win (płatne dodatkowo ok. 25 EUR/ osoba) bądź czas wolny na kolację w centrum Rzymu.

3. DZIEŃ: włoskie śniadanie , pozostawienie bagażu w hotelu.
9:00 - wyjście do Matki Wszystkich Kościołów Świata i Miasta czyli do Bazyliki Św. Jana na Lateranie, przejazd metrem do Bazyliki Św. Pawła za Murami, powrót do centrum - przejście do Bazyliki Santa Maria di Cosmedin (Usta Prawdy) , przejście Dzielnicą Żydowską na Campo di Fiori, czas wolny.
Ok. 17:00 - powrót do hotelu, zabranie bagaży - wyjazd na lotnisko.

*Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 10 kilometrów dziennie.


Zakwaterowanie: Hotel Marisa***

Wyżywienie: 2x śniadania włoskie
Transport:

- Na lotnisko należy zgłosić się minimum 2 godziny przed planowaną godziną wylotu.
- Godziny wylotów mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo 1-2 dni przed wylotem.
- Orientacyjne godziny wylotów:

W6 5061 2023-05-12 05:45 Kraków (KRK) Rome Fiumicino (FCO)
W6 5062 2023-05-14 20:10 Rome Fiumicino (FCO) Kraków (KRK)

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)