Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Karnawał 2024 - Carnevale a Venezia  

Być w Wenecji, to jakby zjeść całe pudełko czekoladek z likierem naraz.” Truman Capote

Veneto nazywane ze względu na swoją różnorodność regionem o tysiącu twarzy.

Wszystko to w otoczeniu przepięknej architektury i pamiątek dziedzictwa kulturowego, które czekają w największych miastach regionu, jak Wenecja, Padwa czy Werona. Łagodne zbocza Wzgórz Euganejskich z miejscowościami takimi jak Albano, Montegrotto i Teolo oferują pobyty uzdrowiskowe z ciekawą ofertą zabiegów termalnych. Wenecja – perła Włoch, jest miastem położonym na ponad stu wysepkach. Zachwyca wspaniałymi zabytkami, mostami oraz licznymi kanałami. Wiele osób uważa Wenecję za miasto miłości.

DZIEŃ 1:

Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię.

DZIEŃ 2:

Przejazd na zwiedzanie miasta Wenecja z przewodnikiem: Pałac Dożów – władców Wenecji (z zewnątrz), Most Rialto i Canale Grande. Następnie plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Przejście na plac św. Marka, czas wolny.
Dla chętnych rejs na wyspę Murano słynącą z wyrobu szkła.
Spacer po wyspie i wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Następnie rejs na wyspę Burano znaną z uroczych i kolorowych domów oraz wyrobu koronek. Spacer po wyspie.
Rejs powrotny do Wenecji. O godzinie 20:00 odbędzie się Parada otwarcia na łodziach po Canal Grande.
Przejazd do hotelu i nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie, przejazd do Werony, gdzie karnawał jest najstarszą imprezą obchodzoną w całej Europie.
Werona jest również miastem znanym z dramatu Williama Szekspira „Romeo i Julia”.
To słynne dzieło powstało w XVI w., ale miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości, której legenda przyciąga do miasta tłumy turystów.
Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Powrót na nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Padwy – miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiował Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum miasta. Wyjazd wieczorny do Polski.

DZIEŃ 5:

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

UWAGA
Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do wybranych obiektów. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji. Możemy dokonać takiej rezerwacji w Państwa imieniu na podstawie zgłoszenia mailowego (możliwa pomoc biura - wymagane zgłoszenie przy rezerwacji).

*Program ma charakter ramowy a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie.

** W przypadkach niezależnych od organizatora (wyprzedane bilety, zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.

W CENIE

Transport autokarem | 2 noclegi w Park Hotel Venezia *** | Wyżywienie HB | Ubezpieczenie KL 20.000 EUR, NNW 3.000 EUR, bagaż 250 EUR | Składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł/ osoba, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł / osoba | Realizacja programu | Opieka pilota.

DODATKOWO PŁATNE (obligatoryjnie): Opłata administracyjna - 50 EUR /os - płatne na miejscu (opłata za zestaw tour guide, tramwaj wodny do Wenecji, opłaty miejscowe i lokalne)

DODATKOWO PŁATNE (opcjonalnie): Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 40 zł / osoba | Ewentualne bilety wstępu.

Transport autokarem

 • Autokar (klimatyzacja, barek, WC)
 • Postoje organizowane są co około 3-4,5 godziny
 • Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem. Orientacyjne godziny i przykładowe miejsca wyjazdów:
 • Katowice 19:00 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5),
 • Kraków 17:30 (MDA ul. Bosacka 18 (Górna płyta)),
 • Wrocław 16:00 (Dworzec Polbus ul. Sucha 1),
 • Łódź 16:00 (Dworzec autobusowy Fabryczna),
 • Warszawa 14:00 (Dworzec Metro Wilanowska),
 • Pszczyna 20:15 (Hotel Imperium ul. Bielska 54),
 • Bielsko- Biała 20:00 (dworzec PKS ul. Warszawska (Dolna płyta)
 • Zabrze 19:30 (Stadion Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81)
 • Gliwice 19:45 (parking przy McDonald's, Europa Centralna)
 • Żory 20:15, ( Północna 5, 44-240 Żory - stacja BP) • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
 • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
 • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
 • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
 • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:

Opinie naszych Klientów brak opinii

Dodaj opinięZapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)