Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Dzień kobiet - Budapeszt i Termy  

Zapraszamy na Dzień kobiet w Budapeszcie!

Tętniące życiem naddunajskie bulwary, urokliwe barokowe uliczki, przepiękne mosty oraz zabytki architektury średniowiecza, które przeplatają się z nowoczesnymi, oszklonymi galeriami. Wszystko to znajdziemy w stolicy Węgier.

Budapeszt podzielony jest na dwie części: Buda, a w niej Wzgórze Gellerta, Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka.

Najważniejszymi atrakcjami Pesztu są: Parlament, Aleja Andrassyego – jedna z najpiękniejszych ulic w Europie, biegnąca wzdłuż Dunaju, Aleję Andrassyego zwieńcza Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia i Grobem Nieznanego Żołnierza.

Wegierskie termy Szechenyi to jeden z najpiękniejszych kompleksów termalnych na Węgrzech. Mieści się na obrzeżach Parku Miejskiego (Városliget). Wykorzystuje się w nim najcieplejsze miejskie źródła – temperatura wody osiąga tam nawet 75°C! Jest to jednocześnie kąpielisko, które oferują swoim klientom szeroki wachlarz usług.

ZAKWATEROWANIE W HOTELU Holiday Beach Budapest Wellness and Conference ****

Dzień 1:
Wyjazd z miejsca zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy w godzinach wczesnoporannych.

Przejazd w kierunku Budapesztu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Budy, a dokładnie od Wzgórza Zamkowego. Głównym obiektem jest Zamek Królewski (Buda). Panoramę miasta możemy podziwiać spacerując po dziedzińcu zamkowym, który świetnie sprawdza się jako punkt widokowy. Na tyłach zamku zobaczymy fontannę, na której uwieczniono polowanie króla Macieja Korwina.

Nasz spacer będziemy kontynuować w kierunku Placu Św. Trójcy, który znajduje się tuż przy Kościele Macieja. Na środku Placu zobaczymy kolumnę Trójcy Świętej, która upamiętnia ofiary dwóch epidemii dżumy czarnej. Przyjrzymy się również wcześniej wspomnianemu kościołowi Macieja, który dzięki wyróżniającemu się kolorem dachówek z oddali do złudzenia przypomina Katedrę św. Szczepana w Wiedniu. Kolejnym punktem wycieczki będzie Baszta Rybacka.

Czas wolny. Wieczorem obiadokolacja w Csardzie All Inclusive: bardzo duży wybór potraw i dodatków, oprócz tego: piwo, wino, szampan, napoje, kawa bez ograniczeń. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie.


Dzień 2:

Śniadanie w formie bufetu, później przejazd na Termy Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda.

Jest to kąpielisko, które oferują swoim klientom szeroki wachlarz usług. W obiekcie można korzystać z takich atrakcji, jak: baseny odkryte, termy koedukacyjne i podzielone według płci, działy sanatoryjne, sekcje rehabilitacje i fizykoterapii, sauna, solarium, masaże.

Główną atrakcją kąpieliska są dwa otwarte baseny z bardzo ciepłą wodą – w jednym z nich właściwości terapeutyczne wody są dodatkowo wzmacniane przez jej specjalne wirowanie. Baseny działają przez cały rok, przy czym w chłodne wieczory i w zimie szczególnie bajkowo wyglądają unoszące się sponad nich kłęby pary.

Po pobycie w termach wieczorny przejazd w kierunku Polski.UWAGA!
Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się w większości z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do danego obiektu. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji.

*Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie.
** W przypadkach niezależnych od organizatora (zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.Transport:
 • Autokar (klimatyzacja, WC)
 • Postoje organizowane są co około 3-4,5 godziny
 • Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.
 • Bagaż autokarowy:
  - podręczny - jedna sztuka do 5 kg na osobę,
  - zasadniczego - jedna sztuka do 20 kg na osobę w wymiarach oscylujących w granicach zwyczajowych norm (80 x 60 x 30cm).
  Turyści, podróżujący razem mogą zabrać jeden wspólny większy bagaż dla 2 osób.
 • - Autokar (klimatyzacja,WC).
  - Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.
  - Postoje organizowane są co około 3- 4,5 godziny


  Zabrze 02:30, (Stadion Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81)
  Katowice 03:00 (Dworzec autobusowy, ul. Sądowa 5)
  Bielsko- Biała 04:30 (Dworzec PKS ul. Warszawska (Dolna płyta))
  Cieszyn 05:00 (Stacja paliw BP: ul. Południowa 2)


W cenie
Transport autokarem (WC, klimatyzacja) | 1 x nocleg w hotelu Holiday Beach Budapest Wellness and Conference **** - pokoje dwuosobowe| Wyżywienie: 1x śniadanie, 1x obiadokolacja all inclusive w Czardzie | dzienny bilet wstępu na termy | Ubezpieczenie KL 20000 EUR (w tym Choroby Przewlekłe ), NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR | Opieka pilota | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10zł/osoba | Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (bezzwrotny w przypadku rezygnacji z imprezy) - 10zł/osoba |

DODATKOWO PŁATNE - obligatoryjnie:
Opłata administracyjna: 20 EUR/ os.: opieka miejscowego przewodnika podczas zwiedzania Budapesztu, zestaw audio guide

DODATKOWO PŁATNE - opcjonalnie:
Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 40 zł / osoba
Zwiedzanie Bazyliki za € 8,50
Parlament Bilet dla dorosłych: €33 dla studentów i uczniów: €27


 • Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania wszelkich wymagań zdrowotnych, sanitarnych, paszportowych zamieszczonych na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://polakzagranica.msz.gov.pl.
 • Osoby poniżej 18 roku życia mogą podróżować jedynie pod opieką prawnego opiekuna lub osoby przez prawnego opiekuna upoważnionej do sprawowania opieki
 • Wszystkie usługi świadczone są w grupie.
 • Liczebność grupy zależy od liczby zgłoszeń i nie jest sprecyzowana.
 • Minimalna liczba uczestników do realizacji imprezy z transportem autokarowym wynosi 40 osób, dla imprezy z transportem lotniczym 4
Szczegółowe informację znajdziecie Państwo w:

Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)