Oferta jest już niedostępna, zobacz pozostałe nasze oferty

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 90

Warning: Attempt to assign property 'last_price' of non-object in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 92

Notice: Undefined variable: offerId in /home/bekspert/domains/pluswakacje.pl/public_html/tpl/page/modules/shop/shop-details-dev.php on line 93

OCENA KLIENTÓW: BRAK OPINII

Hotel City Break Wiedeń 3 Dni + Zwiedzanie Browaru Ottakringer  

W cenie

Transport nowoczesnym autokarem (klimatyzacja, toaleta, dvd) | 2 noclegi w hotelu Oekotel w okolicy Wiednia w pokojach 2,3 – osobowych z łazienką | wyżywienie: 2 x śniadanie w formie bufetu | opieka pilota wycieczek | Ubezpieczenie KL 20000 EUR, NNW 3000 EUR, bagaż 250 EUR) | realizacja programu | obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł/osoba) | obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (10 zł/osoba)

CENA NIE ZAWIERA: Opłata administracyjna: 50 EUR/ os.:

CENA NIE ZAWIERA (OPCJONALNIE): Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji | Wybór miejsca w autokarze - 20 zł / osoba.

Bilety wstępu w czasie wolnym:
- Hofburg - ok. 18 EUR/os., Pałac Schonbrunn – Imperial Tour ok. 22 EUR/os., Cesarski Skarbiec - ok. 14 EUR/os., Wienerrisenrad (Diabelskie Koło) – ok. 13,50 EUR/os.

Ramowy program:

Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy w godzinach wczesnoporannych. Przejazd do Wiednia. Przejazd na wzgórze Kahlenberg, gdzie wysłuchamy wspaniałej opowieści o męstwie armii Jana III Sobieskiego i zachwycimy się przepiękną panoramą Wiednia, następnie przekroczymy czasoprzesteń przy niezmiercie ciekawym domu Hunderwassera, atrakcję Wiednia. Koncepcją twórcy tego budynku jest nawiązanie dialogu architektury z przyrodą. Później udamy się do letniej rezydencji Habsburgów – Schonbrunn, spacer po parku z Gloriettą - punktem widokowym, fontanna Neptuna. Dla chętnych wejście na trasę Imperial, bądź do ogrodu botanicznego czy do ZOO, dla pozostałych czas na relaks przy wiedeńskiej kawie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie w formie bufetu. Spotkanie z przewodnikiem pod Belwederem. Następnie przejazd po najbardziej okazałej aterii Wiednia czyli Ringu, gdzie zatrzymiemy się na chwilę przy złotym pomniku Johanna Straussa w parku miejskim, po czym przejdziemy przez pachnący różami Park Ludowy do zimowej siedziby Habsburgów czyli Hofburg, ulicą Graben po Katedrę Św, Szczepana. W czasie wolnym możliwość zwiedzenia Muzeum Historii Naturalnej czy Skarbca Cesarskiego. Powrót do hotelu. Nocleg

Dzień 3: śniadanie w formie bufetu, wykwaterowanie. Przejazd na Prater – czyli najsłynniejszy park publiczny Wiednia z licznymi atrakcjami, miejscami rozrywki, a także ze wspaniała wiedeńska kuchnią. To miejsce słynie przede wszystkim z jednego z najstarszych Wesołych Miasteczek, tu mieści się slynny Diabelski Młyn. Przejazd do wiedeńskiego browaru Ottakringer. Podczas zwiedzania browaru uzyskamy ekskluzywne spojrzenie za kulisy produkcji piwa, a także dowiemy się wszystkiego o historii browaru, surowcach i poszczególnych etapach warzenia. Zwiedzanie trwa około godziny i kończy się degustacją piw Ottakringer. Wyjazd w godzinach popołudniowych.

">UWAGA
Zwiedzanie obiektów przewidzianych w programie odbywa się w większości z zewnątrz. Zwiedzanie wewnątrz jest uzależnione od indywidualnej decyzji Klienta. W programie przewidziany jest czas wolny, który można przeznaczyć między innymi na wejście do danego obiektu. Pilot, na Państwa prośbę, może również pomóc w kupnie biletów wstępu. Prosimy zwrócić uwagę, że poszczególne obiekty są miejscami powszechnie uważanymi za znane i chętnie odwiedzane przez turystów. W związku z tym czas oczekiwania na wejście do obiektu może być wydłużony (kolejka do wejścia). Zapewnienie wejścia do środka obiektu gwarantuje wcześniejsze dokonanie rezerwacji.


*Program ma charakter ramowy, a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze, a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo (lub komunikacją miejską) odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie.
** W przypadkach niezależnych od organizatora (zamknięte obiekty, trasa przemarszu) nie wszystkie wymienione punkty mogą zostać zrealizowane.

- Autokar (klimatyzacja, DVD, barek, WC).
- Godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórek mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje przesyłane są mailowo najwcześniej 3 dni przed wyjazdem.
- Postoje organizowane są co około 3- 4,5 godziny

Katowice 04:00 (Dworzec MDA ul. Sądowa 5)
Zabrze 04:20 (Stadion Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81)
Gliwice 04:45
(parking przy McDonald’s, Europa Centralna)
Żory 05:10 - Północna 5, 44-240 Żory
Jastrzębie Zdrój 05:30 - Uniwar - Powstańców Śląskich 243, 44-340 Łaziska


Zapytaj o ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca sprawdzi możliwość założenia rezerwacji
i skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Informujemy, że zapytanie o ofertę nie gwarantuje dostępności miejsc w podanej poniżej cenie.

Masz dodatkowe pytania? Pozostajemy do twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00
pod numerem telefonu: 32 720 59 95.

Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z naszą infolinią
phone+48 32 720 59 95 (Pon.-Pt.9:00 - 18:00)